Po čem touží malé maminky a hospodyňky?

Děti ve svých hrách často napodobují rodiče. Zatímco kluci obvykle vyhledávají akční zábavu s auty nebo stavebnicemi, holčičky se rády věnují péči o oblíbenou panenku a zkouší různé domácí práce, čímž rozvíjí své schopnosti a dovednosti, učí se konstruktivně přemýšlet i vyjadřovat své pocity. V e-shopech Bambule a Sparkys naleznete hračky, se kterými mohou malé maminky své hry ještě víc obohatit.

Pro starostlivé pečovatelky

Roztomilá miminka Baby Buppies vydávají zvuky jako opravdová miminka, smějí se, chrápou a srkají. Jsou k dispozici ve 3 různých variantách – spící, koupající se nebo při krmení. Každá panenka má v balení 5 doplňků a rodný list.

Miminka Baby Buppies zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 249,90 Kč.

Krásné miminko Bambolina Sweet měří 46 cm a se svou malou maminkou si bude krásně rozumět. Disponuje totiž bohatou slovní zásobou – umí říkat celkem 50 českých slov. V balení jsou připraveny také nezbytné doplňky, jako je lahvička a set na krmení.

Miminko Bamblina Sweet zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 1 299 Kč.
 

Panenka Nena s pejskem okouzlí každou holčičku svýma modrýma očima a dlouhými hebkými vlásky. Měří 36 cm a je oblečena do sukýnky a blůzky. Její milý psí kamarád se stane skvělým společníkem pro všechna malá i velká dobrodružství.

Panenku Nenu s pejskem zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 1 499 Kč.

Vychovejte si malé pomocnice

Inteligentní kuchyň 360° zahrnuje pračku s rotujícím bubnem, chladničku s dávkovačem ledu, troubu, dřez a varnou desku se zvukovými efekty. Otáčí se o 360 stupňů a obsahuje také hrnce, pánve a příbory, s nimiž si každá hospodyňka užije vaření jako ve skutečné kuchyni.

Kuchyň 360° Smart zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 1 999 Kč.

Se Smart snídaňovou sadou mohou holčičky připravit snídani pro své panenky, nebo tajný čajový dýchánek pro kamarádky. Set obsahuje konvici, toaster, kávovar a doplňky, se kterými hravě zvládnou jakoukoliv dobrotu.

Smart snídaňovou sadu zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 799 Kč.

S plastovou Smart pokladnou si mohou holčičky vyzkoušet hru na nakupování. Součástí balení je sada potravin i dětské peníze, takže si natrénují také placení a počítání.

Smart pokladnu zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 599 Kč.