Podzim v režii Karolíny Kamberské: nová kuchařka a blog

Klára Kudrnáčová
10. Říjen 2018

Gastronomická novinářka, televizní kuchařka a písničkářka Karolína Kamberská přichází letos na podzim hned se dvěma novinkami. Tou první je kuchařská kniha Každý den je svátek, druhou pak start jejího blogu nazvaného Radost podle Karolíny.

Knihu i blog spojuje společné téma: „V poslední době se na mě z médií i sociálních sítí valí hromada zpráv, které mě zneklidňují a deprimují. Ale když vylezu před dům, dojdu na náměstí nebo odjedu někam na výlet, potkávám se s naprosto jinou realitou. Ve skutečném světě je mnohem víc radosti ze života, smíchu a bonvivánství. A já chci psát o tom, co přináší do života kouzlo.“

Koláč se sardinkami a čekankou

Koláč se sardinkami a čekankou

Kniha Každý den je svátek obsahuje sváteční recepty, které ale můžete snadno využít kdykoli ve všední den, když se vrátíte v podvečer domů unavení po náročném dni. Návody jsou praktické a vařit podle nich zvládnou i začínající kuchařky a kuchaři. Takže vám po jídle zůstane ještě dost času a energie. Kniha je již autorčinou čtvrtou kuchařkou a všechny předchozí knihy se staly bestsellery. Čtenáři si pochvalují nejen velmi srozumitelné podání receptů, ale také krásné fotografie. V knize najdete 208 stran, doporučená cena je 399 Kč.

Švestky ve slanině a slivovici

Švestky ve slanině a slivovici

Blog Radost podle Karolíny vychází z podobného tématu jako kniha. Bude v něm hodně jídla, ovšem nejedná se o čistý foodblog. „Jde mi o způsob, jak si udržet v běžném životě radost. Co si uvařit lahodného, kam zajet na neokoukané místo, jakým originálním a odvážným člověkem se nechat inspirovat. Dost se těším, až se zapojí i čtenáři a začnou mi psát, co dělá radost jim. Byla by škoda, kdyby inspirace vycházela jen z mé hlavy, která má pochopitelně své limity,“ směje se Karolína Kamberská.

Ořechoví šneci s medem

Ořechoví šneci s medem

SOUTĚŽ o 3 výtisky knihy Každý den je svátek

Soutěžte s námi o 3 výtisky knihy Každý den je svátek.

Soutěžní otázka: Kolik knih vydala celkem Karolína Kamberská?

a) 2

b) 3

c) 4

 

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 28.10.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.