NEWS & ARTICLES

Podzimní kolekce s vůní červených jablek a skořice

Řada podzimní kolekce Dermacol Aroma Ritual s vůní červených jablek a skořice vám zpříjemní i ty nejdeštivější podzimní dny. Tři produkty potěší tělo a pohladí duši vždy, když zatoužíte po hřejivém pohlazení, které vás zbaví pocitu chladu a únavy.

Dermacol připravil tři kroky pro bezstarostný podzim:

Sprchový gel Jablko se skořicí je jako stvořený do sprchy, která vás příjemně probudí v chladném ránu, stejně jako pro večerní koupelový rituál. Bohatá pěna sprchového gelu jemně čistí celé tělo a zanechá pokožku vláčnou.

Jednou týdně si dopřejte tělový peeling jablko se skořicí peeling Dermacol jablko se skořicí. Cukrové krystalky zbaví pokožku odumřelých buněk, vyhladí ji a vrátí jí hebkost a vitalitu. Cukr se nejdříve jemně napění a následně rozpustí, stejně jako chmury podzimu. (Cukrový peeling neobsahuje žádné plastové části ani jiné nerozpustné složky.)

Obzvláště na podzim by v kabelce, autě, ani na pracovním stole neměl chybět hřejivý krém na ruce jablko se skořicí. Rukám poskytne celodenní ochranu před vysušením a smyslům dodá dávku opojné vůně kdykoliv během dne, abyste se všude cítila jako doma.

Kolekce Aroma Ritual Jablko se skořicí si užijete v podobě sprchového gelu, který pořídíte v balení 250 ml za 59,- Kč, tělového peelingu za 149,- Kč a krému na ruce v hodnotě 59,- Kč za balení 100 ml.