Podzimní silná trojka od Dr. Dudka

Počasí se začíná zvolna měnit a na teplé léto tak navazuje podzim. Pro někoho může být sychravý a chladný, ale jak se říká není špatného počasí jen špatného oblečení nebo nálady. A náladu hodně ovlivňuje i naše zdravotní rozpoložení, je tedy dobré být na chladnější období připraveni. Velkým pomocníkem a nezbytností každé kabelky a domácnosti by měla být Propolisová mast Dr. Dudek, která chrání a obnovuje suchou, citlivou a popraskanou pleť. Mast je vhodná i pro nejmenší a krásně voní. Zejména děti si jí díky příjemnému aroma rychle zamilují a s radostí si budou v sychravých dnech mazat rty a tváře na ochranu proti nehezkému a bolavému popraskání. Pravidelným používáním masti docílíte též vyblednutí jizev, zjemníte a změkčíte ztvrdlou kůži na rukou či patách, ošetříte drobná poranění, záděry a praskliny a v neposlední řadě podpoříte vaši pleť v boji s vráskami. Jedná se o 100% přírodní produkt.

Dalším nezbytným pomocníkem, který si oblíbí dospělí i děti je Propolisová tinktura od Dr. Dudka, která je ve studených měsících produktem číslo jedna. Propolis je používán již od nepaměti a má prokazatelné dezinfekční, konzervační, antimikrobiální a antibiotické účinky. Kloktání roztoku propolisové tinktury pomáhá při bolestech v krku a nachlazení, inhalace zase při nemocech dýchacích cest a rýmě, naředěnou tinkturu využijete též k ošetření aftů a k celkové péči o dutinu ústní například při paradentóze. Tinktura dezinfikuje drobné ranky a štípance, hojí a zklidňuje podrážděnou pleť. Propolisová tinktura je 100% přírodní a neobsahuje žádné chemické přísady.

A klíčovým produktem pro příjemně strávené chladnější měsíce je Svatojánský třezalkový olej od Dr. Dudka. Potírání spánků třezalkovým olejem napomáhá při migrénách a neurózách, kterými často lidé trpí právě v podzimním období. Zároveň je vhodný jako přísada do relaxačních koupelí, kdy uvolňuje tělo i ducha a příjemně promastí suchou či ekzematickou pokožku. Také při nemocech dýchacích cest můžete k podpoře vykašlávání použít Svatojánský třezalkový olej ve formě teplých obkladů na prsa. Specifická sytě červená barva oleje potvrzuje, že je vyráběn tradičním postupem, tzn. macerací správně nakvetlých a čerstvých třezalkových květů bez použití chemických přísad. Díky svým hojivým a protizánětlivým účinkům je hojně využíván k šetrné péči o jizvy, popáleniny, opruzeniny či proleženiny a také velmi oblíben mezi profesionálními maséry.

https://www.dr-dudek.cz/