NEWS & ARTICLES

Podzimní a voňavá Halloweenská kolekce od LUSH

Ručně vyráběná kosmetika Lush uvedla svou halloweenskou kolekci a do obchodu tak přibylo několik moc pěkných novinek. V nabídce nechybí obvyklé „nahaté“ tuhé produkty, které nepotřebují ani obaly, ani přidané konzervanty, a jsou v tomto období sváteční dárkové mánie obzvláště důležité. Všechny suroviny a esenciální oleje jsou opět získávány etickou cestou.

Po náročném dni vydechněte v bublinkové koupeli s kadidlem, bergamotem a ostružinovou vůní. To vše zabalené v kočičí koupelové pěně Bewitched. Nalaďte se do růžova a doplňte svůj den o čarovnou lázeň s Pink Pumpkin koupelovou pěnou s dechberoucí vůní geraniové a bergamotové silice. Chcete vaši pokožku ozdobit třpytkami? Vyzkoušejte novinku Goth Fairy třpytítko.

Lush nepřichází jenom s věcmi do koupele, ale i s novinkou v podání nahatého scrubu na rty nesoucí název Black Rose. Další novinkou je tónovací balzám na rty jak ve formě naháče tak i tyčinky v tajemném odstínu černého uhlí, který se na vašich rtech kouzlem promění v purpurovou, a ta se nepustí ani na té nejdivočejší party. Hydratujte a fascinujte se sicilskou mandarinkou a povznášejícími polibky s ylang ylang.