Polibek na prvního máje? Zkuste meduňku nebo rozmarýn!

Tezera Švecová
22. Duben 2020

Květen neboli máj je jednoznačně lásky čas. Ne nadarmo se mu říká měsíc zamilovaných. I když s sebou nenese takovou slávu jako růžový a pompézní svatý Valentýn, o to hezčí a intimnější první máj je. Zamilovanost je přeci oslava lásky dvou lidí, kteří chtějí trávit čas společně, a k tomu stačí i drobná gesta.

Zatímco v zahraničí si potrpí na velké pugéty květin a srdíčkové bonboniéry, naše končiny mají mnohem hezčí a citlivější zvyk, kterým je prvomájový polibek. Něžné políbení ve stínu rozkvetlé třešně, višně nebo jabloně je totiž tím největším důkazem lásky, který může být.
 

Příprava na takový okamžik nemusí být velká, ale měla by pamatovat na pár věcí. Nikdo přeci nechce líbat suché, popraskané rty, navíc ještě s oparem. Proto můžete ošetřovat své rty přírodními balzámy jako jsou ty od dieNikolai. Rakouská značka dieNikolai přichází s balzámem na rty z čistě přírodních a voňavých ingrediencí, které přímo křičí po sladkém prvomájovém polibku. V její limitované edici nyní najdete Meduňkový polibek a Rozmarýnový polibek.
 

Meduňka voní jemně a příjemně, má zklidňující účinky a díky svému antibakteriálnímu působení je vhodná i při léčbě oparů. Umí si poradit i s jinými nešvary, chrání před vysušováním rtů, hydratuje je a ošetřuje. Mimo jiné v balzámu najdete i zdravé a výživné oleje a zklidňující včelí vosk.

 

Rozmarýnový polibek je na rozdíl od meduňky tak trochu rebelský. Výrazněji voní, ale protože obsahuje vysoké procento oleje z hroznových jader, o rty rovněž pečuje. Rty udržuje v kondici, rozmarýnový olej podporuje detoxikaci a stimuluje protizánětlivé látky.

Ať už se rozhodnete překvapit svého partnera jakoukoliv chutí svých rtů, připravte se na to, že se od vás nebude chtít odtrhnout.