NEWS & ARTICLES

Poradíme Vám jak na krásné opálení a vlny jako od moře!

Už se těšíte, až budete chytat letní bronz? Na pláži, u bazénu nebo doma na zahradě? I přestože sluneční paprsky přispívají k dobré náladě a po krásně opálené pokožce touží téměř každá žena, nezapomeňte na správnou ochranu pokožky, ale i vlasů.

Jistě Vám nemusíme představovat celou kolekci produktů SUN od značky Dermacol, ale pouze její dvě velké novinky v péči o tělo a vlasy. První novinkou je transparentní ochranný sprej INVISIBLE PROTECTION SUN SPRAY SPF 20 a SPF 30 s UVA a UVB filtry, který chrání pokožku před poškozením vlivem UV záření. Zároveň zabraňuje předčasnému stárnutí a zvláčňuje ji. Vyznačuje se dokonale transparentní a nemastnou texturou. Sprej nezanechává na pokožce bílé stopy a mastný povlak. Je voděodolný a rychle se vstřebává, což oceníte nejen u moře, ale i v průběhu procházky ve městě. K dispozici jsou dvě verze - se střední (SPF 20) nebo vysokou
ochranou (SPF 30).

Druhou novinkou na trhu, kterou Vám doporučujeme vyzkoušet je stylingový ochranný sprej BEACH STYLE HAIR SPRAY s UVA a UVB filtry chrání vlasové vlákno před poškozením vlivem slunečního záření. Obsahuje mořskou sůl, díky čemuž si jednoduše vytvoříte ležérní plážové vlny. Epsomská sůl udržuje mokrý vzhled účesu a přirozené vlny. Sprej nastříkáte do mokrých vlasů a jednotlivé prameny upravíte tak, abyste docílili maximálně přirozeného efektu a následně použijte fén s difuzérem, čímž sprej zafixujete do vlasů a celkový efekt déle vydrží. Už nebudete muset jet ani k moři.

Obě novinky, které se určitě vyplatí vyzkoušet, můžete zkoupit na eshopu www.dermacol.cz nebo ve vybraných drogeriích.