Pořiďte si stylový domácí outfit z VAN GRAAF

Tezera Švecová
27. Duben 2020

Nová doba si žádá nový domácko-pracovní dress code. Zatímco dříve přes halenku, společenské kalhoty nebo pouzdrové šaty nejel vlak, dnes není výjimkou zasednout v tzv. home office čili domácí kanceláři v teplákách nebo dokonce pyžamu.

I když se změnila doba a spousta lidí dnes pracuje z domova, neměli bychom tak úplně zvlčet a vzdát se každodenního rytmu, na který jsme byli zvyklí. Práce je práce, a tak bychom k ní i měli přistupovat. Doma si vytvořte koutek, ve kterém budete výhradně pracovat, a k tomu se také náležitě oblékat. A protože škrtit se v kravatě, klopýtat přes koberce na podpatcích nebo zadržovat dech v úzké sukni je na domácí půdě přeci jen trochu moc, zkuste přeladit svůj šatník na nové stylové outfity z VAN GRAAF, ve kterých budete vypadat elegantně a cítit se fajn.
 

Pod záštitou tohoto velkého módního guru najdete mnoho známých značek oblečení, které zajistí, že se i „v práci“ u kuchyňského stolu budete cítit dobře. Jedná se například o značky Levi´s, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Scotch & Soda, Lacoste, Adidas a další. Zkuste si během volného odpoledne vyčistit šatník, přeorganizovat ho, přeskládat podle barev, témat nebo ročního období. Uvidíte, že některé kousky vám určitě budou scházet. S VAN GRAAF je doplníte snadno i bez toho, aniž byste museli někam ven. Současné modely jsou barevné, veselé a přispívají k dobré náladě. Hravě v nich zvládnete ráno odcvičit jógu a po dopolední kávě absolvovat pár pracovních telefonátů.
 

Doma bychom se měli cítit uvolněně a dobře, ale ne za cenu vytahaných tepláků, legín nebo pokecaných triček. Kolekce VAN GRAAF nabízí například pohodlné kalhoty, originální trička, mikiny v retro provedení, elegantní sportovní šaty a další kousky, které vám pomohou vytvořit kreativní outfit na každou domácí i pracovní činnost.