Potěšení nejen maminkám nabízí studio Vědomá krása

Tezera Machová
09. Květen 2019

Maminky, nositelky nových životů, jsou pro nás všechny něco jako bohyně. Maminky nám svým chováním předávají tichá poselství, která my posíláme dál našim dětem. V dětských očích jsou maminky princeznami i hrdinkami zároveň. Jsou na oko jemné, něžné, avšak dokáží se za své ratolesti poprat v jakékoliv situaci. Položily by za ně život.

K našim maminkám vzhlížíme nejen jako děti ve všem, co dělají, i v denní rutině. Nenajdeme lepší příklad, než když nám maminky ukáží, jak se mít rády v důležitých situacích, ale i v takových maličkostech, jako je správná, šetrná a ohleduplná péče o naši přirozenou krásu. I když už nejsme děti, nás i naše maminky potěší společná chvíle v podobě domácího kosmetického rituálu či návštěvy beauty studia. Jedním takovým je studio Vědomá krása, kde se zkušené profesionálky postarají o naše nehty a jejich okolí. 

Studio v pražských Vršovicích založily sestry Vyletovy, které napadla myšlenka nabídnout klientkám i klientům zdravou rozmazlující proceduru v podobě intuitivní manikůry. Nyní si ji sem mohou přijít užít i malé princezny a princové. Manikérky používají laky a gely značky Bio Sculpture®, která je doporučována dermatology a lékaři, neboť její produkty neobsahují chemické látky. Chemické látky samy o sobě nejsou problémem, vše na světe je složeno z chemických látek, včetně nás samotných. Ale některé látky a jejich využití je s ohledem na zdraví diskutabilní.

 

S pojmem intuitivní manikúra přišly samy sestry Vyletovy. Její proces vznikal několik let a je výsledkem kombinace nejnovějších vědeckých poznatků, různých metod ošetření nehtů a jejich okolí s mnohaletou praxí v oborech manikúry a modeláže nehtů. Během procedury trvající hodinu se profesionálky postarají o šetrné vyhlazení okolí nehtu a záděrky. Gely se aplikují bez broušení a pilování přírodních nehtů, odstraňují se také co nejšetrněji - rozpuštěním. Udělejte si čas na sebe a svoji maminku a přijďte strávit příjemné chvíle do studia Vědomá krása.