Potěšení v podobě čokoládových pralinek Ferrero se po letní pauze vrací

Čokoládové pralinky Ferrero se po létě opět vrací na pulty obchodů. Znovu si tak po letních měsících můžete vychutnat ikonické Ferrero Rocher s lískovými oříšky, lahodnou kombinaci třešně, likéru a hořké čokolády v Mon Chéri nebo pralinky s úžasnou kávovou náplní Pocket Coffee.

Pro společnost Ferrero je kvalita a čerstvost vždy na prvním místě. Vysoké teploty během letních měsíců by mohly narušit mimořádnou kvalitu čokoládových pralinek, proto je Ferrero každé léto stahuje z prodeje. Společnost tak může zaručit, že si pralinky zachovají svou jedinečnou chuť i vzhled, které přináší báječný požitek pro vaše smysly.

Společnost Ferrero také pracuje na svém závazku, aby do roku 2025 byly všechny obaly jejích produktů opětovně použitelné, recyklovatelné nebo kompostovatelné. Jedním z kroků je i nová recyklovatelná krabička Ferrero Rocher. Její nový design spotřebuje o 40 % méně plastu u krabičky pro 16 pralinek a o 38 % méně plastu u krabičky s 30 pralinkami. Uhlíková stopa je až o 30 % nižší. Pokud krabičku správně zrecyklujete, nebo ji dále využijete v domácnosti, uhlíková stopa se sníží až o 70 % ve srovnání s tou původní.