Potěšte svou lásku dárkem z nabídky Potten & Pannen

Klára Kudrnáčová
14. Únor 2018

Pugét květin, srdíčka nejrůznějších tvarů, vůní, chutí či původu… Zkuste letos namísto univerzální valentýnské klasiky potěšit svou lásku originálním dárkem, který je krásný, ale zároveň praktický, takže vaše city bude obdarovanému či obdarované připomínat minimálně po celý rok. Ne pouze jediný den v roce.

Potten&Pannen - Staněk, KusmiTea, Rose Green Tea, 125 g, 440 Kč

Potten&Pannen - Staněk, KusmiTea, Rose Green Tea, 125 g, 440 Kč

Vybírat můžete z kolekce porcelánových šálků Brillance Fleurs Sauvages nebo okusit některou z čajových směsí Kusmi Tea. Partnerovi můžete udělat radost i kávovarem značky Cremesso, u kterého nebude muset po ránu čekat než se zahřeje, ale bude mít svůj šálek kávy již za čtvrtminutku. Dalším vhodným dárkem v červené barvě může být pomocník značky KitchenAid.

Potten&Pannen - Staněk, Lov Organic Lovely Glögg, od 339 Kč

Potten&Pannen - Staněk, Lov Organic Lovely Glögg, od 339 Kč

Inspirativní výběr užitečných pomocníků do domácnosti, kuchyňských doplňků, půvabných dekorací, nádobí, prvotřídních čajů či kávy světových značek nabízí Potten & Pannen – Staněk ve svých prodejnách a v e-shopu. Září symbolickou rudou barvou nebo je zdobí romantické motivy, takže jsou přímo předurčeny stát se tím nejlepším valentýnským překvapením!