Potěšte svou pleť nejen u moře novou limitovanou kolekcí kosmetiky ARTDECO

redakce
06. Květen 2019

Zářivé limitované produkty představuje nová kolekce ARTDECO MAKE UP YOUR SUNSET STORIES - bronzing 2019. Přeneste se s nimi na prosluněnou pláž při západu slunce, zavřete oči a načerpejte pozitivní energii. 

 

Opalují se vám špatně nohy? Pro jejich dlouhotrvající opálení zvolte ze 4 odstínů make-upu na nohy Spray on leg. Výhodou je jeho snadné nanášení a především jeho voděodolnost. Nemusíte se tedy bát, že poté, co si po řádění ve vlnách opět lehnete na deku, na vás nebude opálení poznat. Make-up pěkně drží a nerozpíjí se. Navíc zakryje drobné nedokonalosti a pokud potřebujete, můžete ho klidně nanést na celé tělo. Zakoupíte ho za 645 Kč.

K dokonale opálenému tělu je důležité mít upravený obličej. Váš pohled rozzáří během chvilky černá řasenka ARTDECO Volume Supreme Mascara, která vaším řasám vytvoří maximální objem díky inovovanému kartáčku. Ten řasy krásně oddělí a zvýrazní, navíc obsahuje kuželovitý hrot, který se dostane až do koutku oka. Krásně orámované oči vám vydrží až 10 hodin a nemusíte se bát, pokud nosíte kontaktní čočky či máte citlivé oči, řasenka je jako stvořená právě pro vás. Řasenku pořídíte za 449 Kč. 

Ten správný šmrnc dodá vašemu obličeji tříbarevný bronzingový pudr ARTDECO All Seasons Bronzing Powder. Tento dlouhotrvající pudr obsahuje vitamin E, můžete ho použít buď jednotlivě či smíchat všechny barvy dohromady, čímž vytvoříte dokonalý sluncem políbený vzhled. Pudr neobsahuje parabeny a je k dostání za 809 Kč. Teď už stačí sbalit pár kousků letního oblečení, veselou náladu a vaší dokonalé dovolené nebrání nic v cestě!