Pozdravy z ráje od Sparkys a Bambule pro vaše děti

Ať už budete trávit dovolenou kdekoliv, můžete si být jistí, že v oblečení z nové kolekce Paradise od dětské módní značky Cool Club se budou vaši nejmenší cítit jako v ráji. Kolekce zahrnuje pohodlné a skvěle padnoucí modely inspirované bezstarostnými letními dny plnými slunce a nevšedních zážitků, jež se vám budou hodit na výlety po krásách naší země i na cesty do exotiky.
 

Na křídlech letního vánku

Slušivým kouskům pro dívky dominují modré odstíny vody a nebe a také energická korálová barva, která odkazuje na život pod mořem. Jde o módní barvu letošní sezóny, jež působí honosně, elegantně a velmi lichotivě, takže skvěle zapadne do šatníku každé malé slečny. Obohaťte ho o vzdušné šaty a halenky s oblíbenými motivy plameňáků nebo sladkého ovoce, ale také o šortky s volánky, které jsou jako stvořené pro horké dny.
 

Set dívčích šatů – 2 ks ve velikostech 92-140 zakoupíte ve vybraných prodejnách a v e-shopu Sparkys za 349,90 Kč.

Dětské šortky ve velikostech 62-104 zakoupíte ve vybraných prodejnách a v e-shopu Sparkys za 199,90 Kč.

Kamarádi z moře

Děti milují mořská stvoření, protože jsou úžasná a tajemná. Patří tak k nezbytné výbavě na letní prázdniny, jež jsou příslibem nejrůznějších dobrodružství. Právě to odráží letní kolekce pohodlného chlapeckého oblečení v souladu s nejnovějšími trendy. Motivy surfování a ostrovů společně s veselými odstíny modré, šedé a limetkově zelené barvy dokonale zapadají do atmosféry prázdninové zábavy.

Chlapecké tričko s krátkým rukávem ve velikostech 92-140 zakoupíte ve vybraných prodejnách a v e-shopu Sparkys za 99,90 Kč.

Chlapecké šortky do vody ve velikostech 92-140 zakoupíte ve vybraných prodejnách a v e-shopu Sparkys za 199,90 Kč.

Hurá do vody

Nezbytnou součástí letní kolekce jsou plavky a plavecké šortky, které poskytují komfort a ochranu před sluníčkem. Dětská pokožka je velmi citlivá, proto jsou všechny kousky vyrobené z UV ochranného materiálu. Díky roztomilým motivům mořských tvorů se v nich navíc budou děti cítit jako ryby ve vodě.

Jednodílné plavky ve velikostech 92-140 zakoupíte ve vybraných prodejnách a v e-shopu Sparkys za 349,90 Kč.

Dětské šortky do vody ve velikostech 62-104 zakoupíte ve vybraných prodejnách a v e-shopu Sparkys za 199,90 Kč.