Požitek z kvalitní kávy zvyšují zdravotní bonusy

redakce
05. Listopad 2018

Pro mnoho z nás představuje pití kávy každodenní rituál, bez kterého si neumíme představit vykročit do nového dne. Existují fajnšmekři, kteří dokáží zkonzumovat mnoho šálků kávy, s čímž mohou být ovšem spojena i zdravotní rizika. Pití běžné kávy může být škodlivé a toto nebezpečí se s počtem šálků zvyšuje. Rcaffe přichází na trh s jedinečnou kávou, v níž se díky způsobu zpracování kávových zrn zachovává velké množství zdraví prospěšných antioxidantů a naopak dochází k odstranění nežádoucích kyselin. Ve světě kávy znamená pojem Rcaffe synonymum pro kvalitu, sílu a zdraví.

Raffaello BLACK

Raffaello BLACK

Tajemství kávy Rcaffe spočívá v pomalém pražení zrn, které je zároveň šetrné a nevznikají při něm toxické látky, které bývají přítomny právě při rychlém pražení. Výsledkem tak je zdravá káva s vynikající chutí a aroma bez negativních vlivů na naše tělo. Rcaffe nabízí také bezkofeinovou kávu, která se připravuje pomocí unikátní švýcarské metody. Kofein se odstraňuje velice šetrnou cestou Swiss Watter Process a využívá pouze vodu, teplotu a postupné fáze přípravy. Díky pečlivě vybraným kávovým zrnům a šetrné technologii zpracování Rcaffe napomáhá zpomalování procesu stárnutí, posiluje imunitní system, preventivně působí proti nemocem srdce, cév i rakovině a dokonce napomáhá k vyššímu fyzickému a psychickému výkonu. 

Raffaello RED

Raffaello RED

Rcaffe je dostupné v mnoha druzích. Patří mezi ně například Raffaelo, což je ručně sbíraná prvotřídní káva, v níž se čokoládové, zemité a medové tóny střídají s kávovými. Vybírat můžete z několika variant - Raffaello BLACK - tato prestižní a exkluzivní vybraná směs arabských druhů kávy nejenom z Malých ostrovů okolo Jamaiky dělá z této kávy skutečný šperk mezi kávou. Její nepřekonatelné aroma po čokoládě s lehkým dotekem banánu poskytne dokonalé potěšení ze šálku espressa.

Raffaello GOLD

Raffaello GOLD

Raffaello RED je káva s výraznou bohatou chutí po čokoládě a borůvkách, s bouquetem bez velkých kyselinek a pro svého konzumenta se stává ideální tečkou za úspěšným pracovním dnem. Raffaello GOLD Indie a Jižní Amerika - Robusta a Arabica svou lahodnou chutí a příjemným aroma ukrývá teplo a krásu Jižní Ameriky a líbeznou chuť Indie.

SOUTĚŽ o 3 balení kávy Rcaffe

Soutěžte s námi o 3 balení kávy Rcaffe 

Soutěžní otázka: Z jaké oblasti pochází káva Rcaffe?

a) Narzole

b) Barolo

c) Salmour

Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na stránkách www.rcaffe.cz

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 18.11.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.