Poznávejte gastronomii s pečetí Zlatých lvů

redakce
03. Prosinec 2018

V poslední době vzrostl zájem o gastronomii a s ním se zvyšuje i hlad po tipech na kvalitní restaurace. Kde se skvěle najíte a který podnik vás nikdy nezklame? Na tyto otázky dává spolehlivou odpověď projekt s názvem Nejlepší restaurace, který letos přináší už páté vydání osvědčeného stejnojmenného průvodce. Pojďte s námi vstoupit do světa Zlatých lvů. 

Připravovaný ročník 2019 bude zajímavý v tom, že se poprvé dostává za hranice Prahy a je oficiálně prvním celorepublikovým hodnocením zážitkových restaurací. Na konci listopadu vychází nejnovější výběr nejlepších českých i moravských restaurací, z nichž ty nejšpičkovější získají prestižní ocenění od jednoho do tří Zlatých lvů. Tři Zlatí lvi jsou zárukou neobyčejného zážitku, dva slibují vrcholnou gastronomii a jeden výbornou kuchyni.

Autoři prestižního tuzemského projektu publikují výsledky nezávislého hodnocení restaurací vždy pro nadcházející kalendářní rok a doplňují tak mezinárodně uznávané údaje michelinského průvodce. Na více než padesát nezávislých hodnotitelů pravidelně navštěvuje ty nejlepší restaurace a na základě jednotné metodiky hodnotí podniky z pohledu kvality a estetiky nabízených pokrmů, úrovně obsluhy, útulnosti, originality, vybavenosti interiéru a dalších důležitých atributů. Zlatí lvi jsou tak přehlednými původci po té nejkvalitnější gastronomii pečlivě vybraných a ohodnocených restaurací v Praze i na dalších místech naší republiky.

Pro fanoušky zážitkové gastronomie tak máme po publikacích Nejlepší pražské restaurace 2015, 2016, 2017 a 2018 další, tentokrát celorepublikový přírůstek do sbírky. Za zmínku stojí fakt, že některé ročníky se dočkaly také anglické jazykové mutace a celkový náklad přesáhl 30 000 výtisků.

Soutěž o 3 výtisky knihy Nejlepší restaurace

Soutěžte s námi o 3 výtisky knihy Nejlepší restaurace

Soutěžní otázka: V čem je letošní výtisk odlišný od ostatních ročníků?

a) týká se zahraničních restaurací

b) zahrnuje pouze pražské restaurace

c) obsahuje souhrn nejlepších restaurací v celé České republice

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 16.12.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.