Poznejte novou kolekci COS a zastavte se Na horizontu

Tezera Švecová
30. Duben 2020

COS, celým názvem Collection of Style. Nenápadná, ale přitom luxusní součást módního řetězce Hennes & Mauritz ze Švédska, kterou na žádném přehlídkovém mole jen tak neuvidíte.

A přesto byste ji vidět rozhodně měli. Značka vyznačující se tolika kontrasty si totiž o pozornost umí říct i jinak. Je pro ni typický moderní přístup k módě, který ale zachovává i praktickou stránku věcí. 

Kde se bude prezentovat se svou novou módní kolekcí si značka COS pečlivě vybírá, objeví ji tedy jen skutečně ti, které by mohla oslovit a zaujmout. Ačkoliv v Praze najdete butik s oblečením této značky, převážně ji můžete odhalovat na jejích internetových stránkách. A vězte, že nová módní kolekce oblečení s názvem Na horizontu rozhodně stojí za objevení.
 

Značku COS charakterizuje mnoho přídavných jmen. Patří mezi ně například nadčasová, minimalistická, luxusní, organická, moderní, praktická, kombinovatelná, udržitelná, pohodlná. Ačkoliv některé kousky mohou působit bezvýrazně nebo nudně, nelze opomenout, že právě díky přírodním barvám je lze pohodlně kombinovat prakticky s čímkoliv. Vyšší pořizovací cena módy od COS je potom dána kvalitou materiálu a jeho zpracování.
 

Tak, jak je výše popsáno, působí i veškeré nové modely kolekce Na horizontu. Jsou praktické, minimalistické a z udržitelné bavlny, která se mimo jiné velmi dobře nosí. I v létě se v ní budete cítit svěže a přirozeně. Černé šaty, písečné overaly, bavlněné košile, pytlové kalhoty, široké klobouky, sandály, kabelky,…. Jedná se o téměř nekončící výčet stylových kousků, které se po prvním prohlédnutí dostanou na váš seznam „must have“. A právě o tom značka COS je. Zapomeňte na extravagantní, křiklavé kombinace, ke kterým musíte pečlivě volit každý doplněk. Modely od COS jsou elegantní, decentní a navržené s velkou citlivostí na detaily. A právě proto sluší všem.