Prague PET LOVERS – Charitativní udržitelná kolekce pro domácí mazlíčky

Tezera Švecová
30. Srpen 2019

Společnost Lagardere Travel Retail se zaměřuje na provoz maloobchodních konceptů převážně v dopravních zónách. Nyní představuje prodejny s názvem We are FOOD LOVERS na Letišti Václava Havla Praha. V sortimentu najdeme široký výběr regionálních kvalitních produktů převážně od českých dodavatelů a nyní také charitativní udržitelnou kolekci pro domácí mazlíčky s názvem Prague PET LOVERS.

V letištních prodejnách We are FOOD LOVERS si na své přijdou nejen milovníci dobrého jídla, ale také majitelé domácích mazlíčků. Ve speciální kolekci Prague PET LOVERS najdeme hračky ve tvaru kosti, šátky a motýlky na krk v národních barvách. Materiál kostiček jsou staré džíny, které věnovali zaměstnanci společnosti Lagardere Travel Retail v rámci podpory recyklace a udržitelného životního stylu. Z každého prodaného kusu hračky jde navíc částka 25 Kč/1€ na psí útulek DOGPOINT.

„Cílem bylo vytvořit a přinést něco nového, co standardně na letištích nenajdete a zároveň s přidanou hodnotou v podobě podpoření dobré věci. Doufám, že se značce Prague PET LOVERS bude dařit, a tak budeme mít možnost brzy rozšířit produktové portfolio například o psí delikatesy,“ říká Ivana Holubová, Marketing & Product Manager, Lagardere Travel Retail.

Na Letišti Václava Havla Praha se nachází rovnou dvě provozovny We are FOOD LOVERS, kde můžete zakoupit kolekci Prague PET LOVERS, a to na Terminálu 1 mezi prstem A a B a Terminálu 2, prst D za pasovou kontrolou.