NEWS & ARTICLES

Předejděte jarní únavě s NUTRILITE Vitamin B Plus od společnosti Amway!

Společnost Amway a její značka NUTRILITE představují doplněk stravy s dvojím účinkem a okamžitým a prodlouženým uvolňováním učiných látek. Tablety jsou vyrobeny z přírodní Spiruliny a obsahují všech osm esenciálních vitaminů skupiny B, které pomáhájí tělu bojovat proti únavě a přispívají k vyvážené funkci metabolismu.

Jedna tableta doplňku stravy NUTRILITE™ Vitamin B Plus vám dodá všech osm esenciálních vitaminů skupiny B – thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantothenová (B5), pyridoxin (B6), biotin (B7), kyselina listová (B9), kobalamin (B12), známé jako “B-komplex”. Vitaminy řady B jsou vitaminy rozpustné ve vodě, z organismu se vylučují močí a tak nehrozí riziko předávkování a dlouhodobého ukládání v organismu.

NUTRILITE Vitamin B Plus je určen pro každodenní užívání v případě nízkého příjmu vitaminu B, vhodný je i v citově vypjatějším období a v době stresu. S únavou je vhodné bojovat dříve než přijde, proto je důležité začít den zdravou snídaní a jednou tabletou NUTRILITE Vitamin B Plus.