Předpověď Soda Stream: letošní zimní období bude tropické!

Klára Kudrnáčová
16. Listopad 2017

Děsí vás představa krátkých dní a dlouhých nocí? Spláchněte splín z blížící se zimy bublinkami čerstvé perlivé vody! Limitovaná tropická edice od značky SodaStream vám prodlouží léto a připomene jeho chutě a barvy vždy, když se vám zasteskne. A při troše štěstí si můžete vychutnat atmosféru tropického ostrova i během třeskuté zimy.

Lahev Jet 2 x 1l Tropický ostrov

Lahev Jet 2 x 1l Tropický ostrov

Značka SodaStream vyhlásila boj proti podzimnímu splínu a prostřednictvím limitované tropické edice se rozhodla prodloužit svým zákazníkům léto i na následující měsíce. Svoji nabídku rozšířila o originální dvě nové sady oranžových a zelených lahví z dílny českých grafiků. Každá sada obsahuje dvojici litrových lahví s tématem „tropický ostrov“ nebo „tropický prales“. Jsou vyrobeny z bezpečného plastu, který odolává zvýšenému tlaku a bez použití BPA. Vhodné v kombinaci s přístroji SodaStream.

Příchuť Tropické Rio s mangem a kokosovou vodou

Příchuť Tropické Rio s mangem a kokosovou vodou

Pro ty, kteří si svoji sklenici perlivé vody chtějí i originálně dochutit, přináší SodaStream – dvě nové limitované tropické příchutě – ananas s kokosovou vodou a mango s kokosovou vodou – které nejlépe vyniknou právě ve spojení s čerstvě připravenými domácími bublinkami. Obě obsahují kokosovou vodu, která se těší velké oblibě zejména u lidí vyznávající zdravý životní styl. Kokosová voda je vyhledávaná kvůli vysokému podílu vitamínů a minerálů, zejména hořčíku, který prospívá lidem s vysokým krevním tlakem. Sportovci si ji zase pochvalují pro vysoký obsah elektrolytů a skvělé hydratační vlastnosti. No a ti, kteří dbají na štíhlou linii zase vědí, že pravidelná konzumace kokosové vody zrychluje metabolismus, díky čemuž tělo zpracovává cukry rychleji a tím se rychleji zbavuje i tuků. Ze 440 ml balení připravíte nejméně 9 lahví SodaStream, který vás svojí chutí přenese na exotický ostrov.

Lahev Jet 2 x 1l Tropický prales

Lahev Jet 2 x 1l Tropický prales

Spolu s prodejem limitované tropické edice odstartoval SodaStream i soutěž o více jak 500 cen. Při koupi kteréhokoliv produktu z tropické edice se zákazník může zaregistrovat na stránce www.sodastream.cz a zapojit se do slosování o 5 víkendových pobytů pro 4členou rodinu v oblíbeném resortu Tropical Islands v Berlíně a 500 originálních osušek SodaStream. Soutěž běží od 1. 10. do 31. 12. 2017.