Představujeme pečující nahaté produkty na pleť

Lush přichází na trh s pečujícími nahatými produkty na pleť. Neumíte si pod tím představit nic konkrétního? My vás provedeme jejich nabídkou. V ní najdete séra, čistící oleje, tuhé krémy, či veganské masky na oči a to vše bez obalu.

Nahatý olej Amazon Primer

Nahatý olej Amazon Primer

Z pleťových olejů můžete vyzkoušet například ten nahatý banánový, který vaši pokožku zklidní a hydratuje. Zakoupíte ho za 395 Kč. Lush dále nabízí nahatý olej proti zarudnutí a pro zklidnění pleti Amazon Primer či nahatý pleťový olej s rozjasňujícím vilínem a osvěžující mořskou řasou Light Touch nebo s arganovým olejem s jednoduchým názvem Argan. K dostání za 359 Kč.

Nahaté čistítko Gritty Politti

Nahaté čistítko Gritty Politti

Pokud nejste příznivci olejů, můžete se pustit do zkoušení nahatých čistítek. V nabídce jich má Lush rovnou 5. Je libo čistítko s bylinnou náloží antibakteriálních ingrediencí nebo nahaté čistítko s kakaovým máslem, pečujícími oleji a francouzskou levandulí? Žádný problém, vsaďte na Tea Totaler nebo Sleepy Face. Chcete-li rozjasnit a tonizovat pleť, pořiďte si čistítko Jade Roller. Vůně kokosového oleje se line z čistítka pro hydrataci a exfoliaci Gritty Politti. Krásný název Like A Virgin skrývá čistítko s blahodárnými oleji a vosky. Všechna uvedená čistítka jsou k dostání za 169 Kč / ks. 

Nahaté čistítko Jade Roller

Nahaté čistítko Jade Roller

Mortal Combu

Koho jsme doposud neuspokojili, ten může vyzkoušet veganskou masku pod oči z mořské řasy kombu - Mortal Kombu. 1 ks pořídíte za 59 Kč.

Všechny uvedené produkty zakoupíte v kamenných prodejnách i online od 18.1.2019. 

Veganská maska Mortal Kombu

Veganská maska Mortal Kombu