Přeneste se s chutí kokosu do teplých krajin

redakce
25. Březen 2019

Honí vás mlsná, ale vy nevíte, na co? Odhalte svým smyslům novou dimenzi chutí s kokosovými tyčinkami společnosti CHOCOLAND. Na výběr je hned z pěti příchutí. Konzervativci si oblíbí samotnou kokosovou či kokosovou s kakaaem, pro náročnější mlsouny si společnost připravila tyčinky plněné vynikajícími krémy. Vyzkoušejte arašídový, kávový nebo třeba s příchutí vaječného likéru.

Každá varianta kokosových tyčinek je zahalená v jedinečném obalu. Všechny najdete pod názvem Jsem Kokosová. Vyzkoušejte jednu po druhé, abyste zjistili, která z nich lahodí vaším chutím nejvíce. Jestli samotná kokosová, či kokosová s příchutí, avšak vždy vyrobená podle jedinečné tradiční receptury klasického sojového suku. Dominující kokos v tyčinkách Jsem Kokosová vás alespoň na chvíli přenese do exotického ráje.  

Zavřete oči a nechte lahodnou kokosovou chuť na pár minut roztančit vaše chuťové pohárky. Tyčinku s lákavým názvem Jsem Kokosová si můžete vzít nejen na výlet, ale i do školy či do práce ke svačině. Svoji úlohu též splní jako společník při sportu, kdy dodá potřebnou energii. Anebo po ní sáhněte prostě vždy, když vás přepadne chuť mlsat!

Soutěž o 5 balení kokosových tyčinek Jsem kokosová

Soutěžte s námi o 5 balení po 10 tyčinkách Jsem kokosová od společnosti CHOCOLAND

Soutěžní otázka: Kolik gramů váží 1 tyčinka Jsem kokosová?

a) 50 g

b) 70 g

c) 90 g

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 7.4.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.