Při líčení nezapomínejte na své obočí!

Dokonalá úprava obočí

Doba, kdy jsme nevyšli ven bez řasenky, je pryč. Dnes si neumíme představit, že vyjdeme bez upraveného obočí. Proč? Rámuje obličej a udává výraz. National brow artist značky Benefit Cosmetics Gabriela Gregory (@gregory.gabriela) vám nyní prozradí svoje triky, jak své obočí dovést k dokonalosti. Věnujte obočí dostatečnou pozornost a nezapomínejte na něj. Správná úprava dokáže mnoho. Je několik možností, jak svoje oblouky zkrotit!

24H brow setter

24H brow setter

Přirozená krása

Teprve si na úpravu obočí zvykáte a nevíte, po čem sáhnout a nebo zkrátka jen toužíte po přirozeném vzhledu obočí? Jemný efekt vytvoříte pomocí gelů na obočí. Pokud máte od přírody husté a výrazné obočí, postačí Vám průhledný fixátor, například 24h brow setter (Benefit Cosmetics), chloupky vám budou poslušně držet na svém místě bez hnutí až do odlíčení. Potřebujete i trochu zahustit? Sáhněte po barevném gelu. Gimme Brow + (Benefit Cosmetics) má v sobě mikrovlákna, která obalí vaše chloupky tak, že vytvoří efekt objemnějšího obočí, navíc je voděodolný, a tak se nemusíte o svůj look celý den bát!

Gimme Brow +

Gimme Brow +

Zlatá střední cesta

Jste spíš fanda tužek? Žádný problém. Precisly my brow pencil (Benefit Cosmetics) má tak tenký hrot, že díky němu vykreslíte chybějící chloupky, nebo doplníte hustotu na potřebných místech. Díky její voděodolné schopnosti si můžete být jistá, že se vykreslené chloupky během dne nerozpijí. Navíc se neláme a vypadá velmi přirozeně. Chcete si s líčením trochu vyhrát? Pak jsou právě pro Vás vhodné pudry na obočí, které vytvoří jemný vystínovaný efekt bez příliš ostrých hran. Navíc vystínované obočí je dost IN. Hledejte produkt, který v balení obsahuje více než jednu barvu. Na začátek obočí aplikujte světlejší odstín a ke konci tmavší. Docílíte ombré efektu. Za sebe můžu doporučit třeba můj oblíbený Fool Proof Brow Powder (Benefit Cosmetics).

Brow Contour Pro

Brow Contour Pro

Nebojácná

A co takhle to pořádně roztočit s výrazným obočím?! Proč ne? Takové obočí je právě v kurzu. Ka Brow (Benefit Cosmetics) je v téhle hře váš nejlepší přítel. Voděodolný krémový gel s praktickým štetečkem v balení vaše obočí transformuje mrknutím oka. Vytvoří výrazné hrany a díky skvělé pigmentaci perfektně vyplní celou plochu obočí jen několika tahy štětcem. Pokud se bojíte líčení za pomocí štětce, sáhnětě po Brow Contour Pro (Benefit Cosmetics). Velmi pigmentovaný gel v peru s několika tuhami v zábavném designu obsahuje dvě barvy na obočí, začišťující korektor a rozjasňovače k tomu. Jak praktické!

Browvo Carousel

Browvo Carousel

Kde si obočí nechat upravit a kam si dojít pro radu?

Navštivte některý z Benefit BrowBarů, který již dnes najdete ve většině parfumerií Sephora. Brow artistky vám obočí vyměří a upraví tak, aby dokonale sedělo k vašemu typu obličeje a vaše každodenní úprava doma se tak stane mnohem snadnější a rychlejší! V BrowBaru používají vosk, který je mnohem rychlejší a méně bolestivý, než samotná pinzeta. Omrkněte instagram @benefitcosmeticscz nebo webové stránky www.benefitcosmetics.com a objevte obo-planetu příležitostí.