Přibalte si na cesty paletku stínů On-The-Go ARTISTRY STUDIO™ NYC

Líčení jako od profesionálů nebylo nikdy tak snadné! S novou paletkou očních stínů ARTISTRY STUDIO™ NYC Edition se během pěti minut proměníte v holywoodskou hvězdu. Zvýrazněte, ohraničte a upravte své oči pomocí tří sladěných stínů, díky kterým vytvoříte dokonalý look. Své nejhezčí rysy zdůrazníte rozjasňovačem. Ten naneste na místa, kam dopadá přirozené světlo. Matný povrch vykouzlíte pudrem na tvář. Pořiďte si svou dokonalou paletu na cesty pro všechny příležitosti! 

S multifunkční paletou na cesty vytvoříte dokonalý vzhled během 5 minut. Nemějte obavy, že by vám nesedla její barevnost. Paletku nabízí Amway ve dvou odstínech, takže padne opravdu každému tónu pleti. Navíc se snadno nanáší a dlouho vydrží. Papírový obal s veselým barevným designem ocení především mladší generace. Paletku Midtown Medium a Liberty Light pořídíte za 1 330 Kč / ks.  

 

Paletka je pigmentovaná a ve skvělých barevných kombinacích, které k sobě velmi dobře ladí. Ocenily jsme její velikost i to, že s ní vytvoříte kompletní líčení. Tmavě hnědou barvou jsme vytvořily linku. Poté jsme použily odstín č. 1 na rozjasnění vnitřního koutku a části oka, č. 4 pak na konturování a vyplnění vnější části oka. Paletka se vejde do každé kosmetické taštičky a navíc design téhle řady je opravdu povedený.

NYC Berry

NYC Berry

Dolaďte svůj vzhled pomocí novinky - barevného balzámu na rty ARTISTRY STUDIO™ NYC - ve třech odstínech. Nejenže vaše rty jemně tónuje, ale dopřeje jim také výživu a hydrataci, kterou zajistí výtažek z aloe a olej z hroznových semínek a kokosu. Balení je praktické na cesty. Odstíny Pink, City Coral a NYC Berry pořídíte za 525 Kč / ks.

Balzám na rty nejen hydratuje, pečuje, ale navíc jim dodá lehkou barvu.

Obujte si podpatky, naneste balzám na svou oblíbenou rtěnku nebo pod ní a vzhůru do víru velkoměsta, dnes večer budete za hvězdu!