Přibalte si na dovolenou senzační ubrousky Royal Wipes

redakce
04. Červenec 2019

Ubrousky N-medical Royal Wipes nejsou vlhčené ubrousky, jaké známe z drogérie. Jsou senzační v tom, že kromě udržení pocitu čistých rukou, obličeje či intimních partií zastoupí krém na obličej, hydratují pleť a zamezují zánětlivým projevům. Hodit se vám budou na cestách, výletech, dovolených, při pochůzkách městem a zajistí vám naprosto stejnou péči, na kterou jste zvyklí v pohodlí domova. Jednotlivě balené ubrousky obsahují pečující složení, které vás pohladí.

Royal Wipes Hyaluron 30 ks, 532 Kč

Royal Wipes Hyaluron 30 ks, 532 Kč

N-Medical Royal Wipes Hyaluron

Máte-li citlivou pleť, nebojte se sáhnout po hydratačních ubrouskách s kyselinou hyaluronovou N-Medical Royal Wipes Hyaluron. Tyto ubrousky byly vyvinuty, aby vás zachránily ve chvíli, pokud zapomenete krém na ruce či obličej a vaše pokožka volá o pomoc. Struktura je díky jemné celulóze velmi příjemná, ubrousky obsahují čištěnou vodu, glycerin a kromě kyseliny hyaluronové také další pečující látky. Po jejich vyzkoušení jsme cítily neuvěřitelnou svěžest a čistotu pleti, jako když stojíte v koupelně před zrcadlem a provádíte několikaminutové hloubkové čištění. Ocenily jsme praktické balení, kdy je každý ubrousek balen zvlášť, proto se vejde do peněženky, kapsy, kabelky či do auta. Dají se použít i v situaci, kdy si potřebujete upravit make-up nebo zjemnit pleť po odlíčení. Ubrousky jsou balené po 1 ks tak, aby nevysychaly. Po otevření vyjměte ubrousek a otřete pokožku v místě, kde potřebujete. Balení obsahuje 30 ubrousků a pořídíte ho za cenu 532 Kč.

Hyaluron

Hyaluron

N-Medical Royal Wipes SILVER CARE

Další vychytávkou jsou unikátní ubrousky N-Medical Royal Wipes Silver Care s obsahem koloidního stříbra. To je známé svými pozitivními účinky proti mikroorganismům a používá se i v tradiční čínské medicíně, neboť ničí choroboplodné bakterie i nebezpečné viry. Pokožka vašeho těla dostane tu největší možnou péči, neboť koloidní stříbro také účinkuje proti plísním, parazitům a kvasinkám. Dají se použít na obličej, oční okolí, dekolt, ruce i celé tělo. Účinkují proti akné, drobným vřídkům a oparům a můžete je použít i pro intimní hygienu. Na obličeji i jinde na těle jsou velmi příjemné, chladivé, hydratují. Díky praktickému balení po 1 ks se vejdou do každé peněženky, kapsy, kabelky či auta. Balení je vymyšleno tak, aby ubrousek nevysychal. Ubrousky používejte dle potřeby. Po otevření ochranného sáčku vyjměte ubrousek a otírejte pokožku v místech, kde potřebujete. Balení obsahuje 30 ks a pořídíte ho za 550 Kč.

Silver Care

Silver Care