Přijďte na velikonoční brunch do Pohostince Karlín

redakce
18. Duben 2019

V restauraci Pohostinec Karlín se již delší dobu můžete skvěle najíst nejen v podobě tradičních sobotních brunchů. Na sobotu 20. dubna si však podnik nachystal speciální velikonoční menu, které máte možnost ochutnat od 11 od 14.30 hodin. Čeká vás neomezená konzumace skvělé velikonoční nabídky. Speciality budou doplněny servírovanými chody v ceně.

Pohostinec Karlín dbá na přípravu pokrmů z lokálních surovin a nejinak tomu bude i o Velikonocích. Na sváteční brunch vezměte celou rodinu a přijďte si užít nezapomenutelný oběd. Na děti čeká skvělý dětský koutek i speciální dětský bufet. V ceně brunche je zahrnuta konzumace domácích limonád, vody a prosecca.

„Kromě bohatého předkrmového a salátového baru, kde si můžete dát například kachní paštiku s dýňovým chutney, telecí tatarák či třeba vajíčkovou pomazánku s čerstvým domácím pečivem, se můžete těšit hlavně na skvělé velikonoční pokrmy,“ říká Milan Pavlík, manažer restaurace. Kuchaři vám pro tuto příležitost připraví lososa s bramborovým pyré s medvědím česnekem, karotkou a máslovo-bylinkovou omáčkou a poté výborné kuřecí supreme pečenou jehněčí kýtu s kopřivovou nádivkou s omáčkou z kořenové zeleniny a listovým špenátem. Nebojte se, že by v menu chyběl dezert. Těšit se můžete na rebarborový koláč s drobenkou, palačinky s čokoládou či džemem a ochutnat můžete také tradičního velikonočního beránka.

Za velikonoční brunch v Pohostinci Karlín zaplatí 1 osoba 590 Kč. Děti od 6 do 12 let mají brunch za 295 Kč. Nezapomeňte si udělat rezervaci na čísle +420 731 636 318 nebo na e-mailu karlin@pohostinec.cz.