Příliš malý stolek na nový televizor? Stell má řešení

redakce
18. Leden 2019

Možná jste mezi vánočními dárky objevili televizor, který ovšem velikostně neodpovídá vašemu televiznímu stolku. Pakliže je příliš velký, nepropadejte panice, Stell má právě pro vás řešení v podobě široké nabídky držáků na televizory. V nabídce najdete držáky polohovatelné, výsuvné a stropní, vybere si tudíž opravdu každý. Stačí znát dva údaje, a to hmotnost televize a tzv. VESA standart (rozteč otvorů pro uchycení televize na držák) a můžete jít vybírat.

 

SHO 1160

SHO 1160

Polohovatelný držák

Díky polohovatelnému držáku na TV Stell SHO 1160 nastavíte velmi snadno ten správný úhel pro sledování oblíbených pořadu, čímž omezíte bolesti krku a zad, které vás možná díky nepřirozenému držení hlavy trápí. Držák se hodí spíše pro menší televizory, jejichž hmotnost nepřekračuje 20 kg. Zakoupíte za doporučenou cenu 539 Kč.

 

SHO 1005B

SHO 1005B

Výsuvný držák

Tento nástěnný držák je univerzální. Je vhodný pro plochý televizor s úhlopříčkou od 40 do 70 palců Stell SHO 1005. 3 klouby držáku zaručují maximální pohyblivost. Montáž držáku si můžete prohlédnout na videu. Doporučená cena je 1 895 Kč.

SHO 8100

SHO 8100

Stropní držák

Pokud nemáte místo pro instalaci držáku ani na zdi, nezoufejte. V nabídce značky Stell najdete také stropní držáky, které vám zaručí pohodový relax u televizoru. Stropní držák Stell SHO 8100 disponuje otočnou konstrukcí a možností sklopení. Hodí se pro jakékoliv moderní ploché televizory a zakoupíte ho za doporučenou cenu 8 400 Kč.