Přinášíme Vám tipy, jak okouzlit na svátek sv. Valentýna!

Klára Kudrnáčová
05. Únor 2018

Vztah mezi mužem a ženou – věčné téma, které od počátku věků inspiruje nejen básníky. Touha či láska jsou pocity, kvůli kterým v minulosti začínaly války. Čas, který spolu muž a žena tráví je tak vždycky speciální, a na svátek zamilovaných to platí dvojnásob. Lze tedy tyto neopakovatelné pocity a elektrizující atmosféru ještě znásobit? Právě takovou moc mají exkluzivní parfémy nebo třeba rtěnka. I díky nim prožijete chvíle se svým partnerem nebo partnerkou ještě intenzivněji.

Parfémy pro den s velkým D

Chcete, aby byl váš valentýnský večer opravdu dokonalý? Vyberte si jeden z exkluzivních parfémů, které atmosféru správně vyladí. Ženy rozhodně neudělají chybu, pokud se rozhodnou pro parfém CALVIN KLEIN OBSESSED vyznačující se vyváženou vůní, která v sobě spojuje aroma svěžího ovoce s pikantními tóny exotického koření a spolu s nimi i s levandulí, šalvějí či fialek. Novinka z roku 2017 je tím pravým parfémem pro každou moderní ženu. Další novinkou, tentokrát z katalogu GIORGIO ARMANI EMPORIO ARMANI BECAUSE IT ́S YOU, ve které poznáte čerstvé maliny, vanilku i svěží květiny je skvělým vyjádřením touhy, krásy a elegance.

Mužům bude jistě slušet toaletní voda GIORGIO ARMANI EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU, která umí prostřednictvím pikantních tónů růžového pepře, jemnosti vanilky, šalvěje i cedrového dřeva či kaštanu vyjádřit lásku k ženě jejich srdce lépe, než cokoliv jiného. Vyzkoušet mohou i toaletní vodu BVLGARI AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE. V ní pulzuje síla Atlantského oceánu a výjimečnost ovocných i dřevěných tónů stejně jako slavný odkaz světoznámého parfuméra Jacquese Cavaliera.

Vášeň valentýnského večera

Nic tak nezvýrazní svůdný ženský pohled jako rudá rtěnka a žádná žena by ji neměla u příležitosti valentýnského večera vynechat. Připravte se na velký večer již dnes a vybírejte z exkluzivních rtěnek BURJOIS Paris Rouge v edici Velvet, řady High Voltage od NYX Professional nebo značky Makeup Revolution London Iconic Pro s odstínem No Perfection Yet či Not In Love.

Svátek zamilovaných je jednou za rok, slavit ho ale můžete každý den!