Připravte se na léto a dostaňte své klouby a prostatu do kondice

NaturaMed
Konec soutěže
Celková cena výher
5490 Kč
Počet výherců
5

Teplé počasí nás vybízí trávit více času v přírodě. Dlouhé procházky, vyjížďky na kole i pěší túry po horách ale mohou naše tělo pěkně potrápit. Norská společnost NaturaMed proto přináší dva doplňky stravy, které u vás doma jistě najdou využití. Pro zdravý pohyb a vitalitu těla je tu FlexiMed, doplněk stravy s pořádnou dávkou vápníku, která připraví vaše klouby na aktivní dovolenou. Dlouhé letní večery zase mohou vést k prochladnutí, které může potkat nejen ženy, ale i muže. Pokud mají navíc potíže s prostatou, trápení se ještě zdvojnásobí. Pro zdravou prostatu a mužskou vitalitu je zde ProstaXin. Užijte si léto naplno!

FlexiMed 90 tablet, 599 Kč

FlexiMed 90 tablet, 599 Kč

FlexiMed zahrnuje silnou trojkombinaci vápníku, kolagenu a glukosaminu, která vyživuje kloubní chrupavky. Narozdíl od běžných zdrojů vápníku, obsahuje strukturově identický vápník tomu lidskému. Ten je extrahován z kostí norských lososů, jež mají prokázanou nejvyšší vstřebatelnost. Obsahuje 8 jedinečných složek s 27 doloženými účinky na zdraví. Součástí je například vitamín D, který zefektivňuje vstřebávání vápníku, dále mangan, hořčík nebo vitamín C. Tato unikátní kombinace účinných látek podporuje celkové zdraví, zdravou srážlivost krve, normální hladinu krevního cukru, zároveň podporuje i energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání a přispívá zdravé funkci imunitního systému.

ProstaXin 30 kapslí, 499 Kč

ProstaXin 30 kapslí, 499 Kč

A nyní něco pro pány. Mnoho z nich trpí na problémy s prostatou, o kterých ale neradi mluví. Nepříjemné projevy jako je slabé močení či opakované návštěvy toalety by ale neměl nikdo podceňovat a brát na lehkou váhu. Pokud se poruchy prostaty neléčí, s věkem se mohou ještě více zhoršit. Jednoduché vyšetření může odhalit, zda vaše obtíže nejsou závažnějšího charakteru. ProstaXin je přírodní doplněk, který udržuje zdravou prostatu. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních přírodních složek, jako je lykopen, zinek, selen a Saw Palmetto. Tento extrakt z bobulí rostliny serenoa plazivá (serenoa repens) se po dlouhou dobu používal v tradiční jihoamerické lidové medicíně a jeho účinky na prostatu jsou potvrzovány i současnými lékařskými studiemi. Saw Palmetto podporuje normální funkci močové soustavy a reprodukčního systému. Zinek a selen přispívají k normální hladině mužského pohlavního hormonu v krvi a mají tak blahodárný účinek na mužskou plodnost a imunitní systém.

Odpovězte na následující otázku a pět z vás získá měsíční kúru ProstaXin a tříměsíční kúru FlexiMed.

Nápovědu hledejte u firmy NaturaMed, www.naturamed.cz

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Miroslav V*****, Nový Bor
Edita T*****, Kyjov
Patrik Š******, Havířov
Jaroslav M*******, Šternberk
Vít S****, České Budějovice

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)