Připravte své tělo i mysl na zimu a odpočiňte si uprostřed hor ve wellness hotelu Vista

Klára Kudrnáčová
12. Září 2018

Ať už na Dolní Moravu vyrazíte na víkend nebo na více dnů, můžete si vybrat ze zajímavě připraveného programu, který si poskládáte a doplníte podle vlastní chuti. Dopřejte si relaxační pobyt s masáží pro dospělé i děti, romantické dny na horách, wellness na míru nebo speciální rodinné pobyty, na které se budou těšit vaše ratolesti, teenageři, ale i babička s dědečkem. Rozmazlíte se dny plnými pečujících wellness procedur i aktivitami, které vás nabijí energií, a podpoříte tak hladký přechod do chladné sezóny.

Wellness hotel Vista v horském resortu Dolní Morava nabízí speciální vícedenní balíčky, díky nimž se s celou rodinou uvolníte a dopřejete si skvělé podmínky pro regeneraci a vylepšení imunity. Pobyty si užijete s partnerem i se všemi členy rodiny - bez ohledu na věk. Na své si přijdou malí návštěvníci, rodiče i prarodiče. Wellness ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista se inspirovalo životodárnou silou místní horské krajiny a rodinným kruhem.

Procedury jsou rozdělené do čtyř základních principů. Náruč země přináší uklidnění, stabilitu a jemnost. Techniky v principu síla vůle hloubkově uvolňují a rozpouští stres. Doušek radosti přináší kapku hravosti a dětské nadšení - procedury v tomto principu jsou vhodné opravdu pro celou rodinu. Harmonie života dodává novou čerstvou sílu, ulevuje od únavy a harmonizuje. Stačí si z bohatého spa menu vybrat princip, který vás oslovil a ochutnat některou z jeho procedur. Společně s dětmi si tak můžete dopřát třeba saunování, čokoládovou masáž nebo koupel v bublinkách na vyhřátém kameni.

Vedle wellness služeb je k dispozici také kosmetika, fitness a kardio, saunový svět a jeho blahodárné procedury nebo vital bar. A zatímco se necháte hýčkat, mohou se vaše děti či vnoučata bavit na některém z mnoha zábavných animačních programů. Vyzkoušejí si výrobu pralinek, výrobu mateřídouškového másla, poznají život lesních včel nebo kouzelnou bylinkovou zahrádku, čekají na ně hry, soutěže a spousta pohybu.

Kromě zábavy a uvolnění v hotelu Vista vás však na Dolní Moravě čekají další hory zážitků. Objevte dechberoucí výhled na horské hřebeny ze Stezky v oblacích. Projeďte se na horských koloběžkách, bobové dráze či na kole. Nechte děti prozkoumat dětské zážitkové parky a novou atrakci - největšího mamuta na světě. Prožijte podzimní prázdniny, na které budete společně dlouho vzpomínat - s babičkou či dědečkem, s dětmi nebo s vnoučaty. Informace o speciálních pobytových balíčcích nebo wellness programech najdete na www.hotel-dolnimorava.cz