Přivítejte jaro se stylovými doplňky KIPLING

Tezera Švecová
16. Duben 2020

Kipling se pro letošní sezónu vybavil stylovými a elegantními doplňky outfitů jako jsou batůžky, ledvinky a tašky. Díky jejich vzhledu i praktické stránce je využijete jak do práce, tak při procházce městem nebo výletu do přírody.

Jarní outfity se vyznačují svěžestí, pastelovými barvami a něžnými motivy. Avizují probouzející se přírodu a dostávají nás ze zimního spánku a letargie. Nebo tedy, jak koho. Umírněné a neutrální tóny, které se nesou většinou jarních kolekcí, totiž mohou působit i trochu nudně a ospale. Jsou univerzální, hodí se téměř ke všemu a přitom nic „neprásknou“ na svého nositele. Vneste do svého šatníku trochu toho čerstvého vzduchu a jestli se bojíte začít přímo u oblečení, vsaďte na zajímavé doplňky.
 

Asi největším a nejpříjemnějším překvapením letošního roku jsou velmi dobře známé ledvinky. Od devadesátých let ale vyzrály jako víno a jejich šikovný design zaručuje, že budete mít všechny drobné nezbytnosti neustále po ruce. Model JASMINA je rozměrnější, model ABANA zase lze nosit i jako crossbody kabelku.
 

Pro pravé dámy jsou tu tašky přes rameno ART M. Jejich vzhled je velmi sofistikovaný a elegantní, přitom v jejich útrobách budete klíče hledat týden, jak jsou prostorné. Samozřejmě organizačně založené dámy ocení drobné kapsy a menší přední kapsičku na zip, kde klíče najdou i bez celostátního pátrání.
 

Pro výlety nejen do přírody, ale i po městě jsou vhodnější batůžky. I ty značka Kipling nabízí v zajímavém stylu s praktickým provedením. Batoh CITY PACK MINI je drobnější s kapsami na zip a jak jeho název napovídá, perfektně zapadne do vašeho „městského života“ plného pochůzek. Na výletování po přírodě a romantických procházkách oceníte třeba větší DELIA MINI, který má kapsu chráněnou poklopem. Zároveň je vybaven dvěma menšími postranními kapsami.
 

 

Ať už se rozhodnete oživit svůj outfit jakkoliv, nezapomínejte, že detaily se vždycky počítají!