Přivítejte Nový rok velkolepě se šumivými drinky

Tezera Švecová
28. Prosinec 2018

Hlavními kritérii pro dobrou party jsou především dobrá nálada, jednohubky a vynikající drinky. A co teprve takový Silvestr? Ten vyžaduje vždy něco netradičního. Zkuste okořenit slavnostní událost příchutěmi SodaStream a výrobníkem SodaStream Spirit Edition. Připravte pro své hosty nezapomenutelné koktejly.

Výrobník na perlivou vodu SodaStream Spirit Limited Edition s příchutí SodaStream bude vaším velkým pomocníkem při přípravě drinků pro vaše blízké. A vůbec se nemusíte strachovat, že nejste profesionální barman, namíchat oslnivý koktejl totiž zvládnete jednoduše a rychle. Díky ušetřenému času se můžete dostatečně věnovat hostům a večerní zábavě, stačí se jich jen zeptat, co by si přáli pít. Jednoduchou obsluhu výrobníku dokládá i vítězství v testu výrobníků perlivé vody dTest.

Vybrat si můžete ze tří módních pastelových barev – stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue, součástí SodaStreamu jsou i lahve z plastu bez BPA v odpovídající barvě výrobníku.  Nová limitovaná kompletní sada výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Spirit dále obsahuje tlaku odolnou lahev bez BPA, dámskou lahev do kabelky 0,5 ml v barvě výrobníku, 2 ks sklenic ze speciální edice o objemu 330 ml a bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody.

SodaStream Vanilla Cuba Libre

SodaStream Vanilla Cuba Libre

Oslňte hosty některým z koktejlových tipů SodaSteam. Mezi čtyři nejoblíbenější příchutě patří Cola Premium, Tonic, Orange a Goodness Apple. Všechny tyto originální příchutě pro perlivou vodu jsou bez obsahu alkoholu, proto je bez problémů může ochutnat každý účastník večírku. Zda se přidá do drinku alkohol, záleží již na přání hosta. Namíchejte si třeba SodaStream Vanilla Cuba Libre. Na tento lahodný koktejl budete potřebovat 4 cl Cuban Rum Havana Club, limonádu SodaStream Cola Premium, připravenou v přístroji, řez limety a brčko vytvořené z vanilkového lusku. Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu a přilijeme rum. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Cola Premium. Vymačkáme řez limety a vhodíme dovnitř nápoje. Vložíme brčko z vanilkového lusku a míchátko, případně vymáčkneme osminku limety.