NEWS & ARTICLES

Probuďte v sobě baristu: Nespresso BARISTA limited edition

Slovo barista znamená v italštině barman, milovníci kávy mají ale toto slovo spojené s významem, který mu dala nejprve angličtina a poté další světové jazyky. Odborník, který se vyzná v kávových směsích, způsobech pražení i dalších tajemstvích přípravy kávy, je pro ty, kdo propadli kouzlu tohoto horkého nápoje tím nejlepším přítelem. Ne vždy však může být při ruce, byť jste jistě i vy doma mnohokrát zatoužili, aby vám kávu připravoval místo přístroje skutečný barista. Toto přání nelze vždy splnit, s limitovanou edicí kávových směsí Nespresso BARISTA se však splnění tohoto snu přiblížíte víc než kdy jindy. Tři receptury pro tři silné zážitky. Vyzkoušejte všechny a zvolte ten, který je vašemu srdci a jazyku nejbližší.

Seznamte se – CHIARO, SCURO a CORTO
Několik let se experti Nespresso snažili o tvorbu těch nejdokonalejších kávových směsí. Vy je nyní můžete ochutnat a zažít tak atmosféru špičkové kavárny obsluhované těmi nejlepšími světovými baristy, a to vše v pohodlí vašeho domova.

BARISTA CHIARO
Tato směs byla připravená přímo pro přípravu toho nejlepšího Cappuccina. Dolce s bohatou chutí se stopami sušenek i karamelu je lehké, chuťově bohaté, při tom však stále delikátní. Se sametovou mléčnou pěnou je BARISTA CHIARO učiněný poklad.

BARISTA SCURO
Bohaté a komplexní aroma této silné kávy nenechá klidného žádného ctitele plných a robustních chutí. Jen zde hrají síla kávy i jemnost a lehkost mléka tu správnou symfonii. Na toto Espresso Machiato budete dlouho vzpomínat a rádi se k němu vracet.

BARISTA CORTO
Dokonale vyvážená kombinace sladkých, kyselých i hořkých chutí, které rozehrávají svůj koncert v perfektní harmonii je tím pravým pro každého, kdo dostane chuť na to pravé Ristretto Nero umocněnou jeho sametovou strukturou a tmavým krémem navrch.