Prosecco Mionetto inspirovalo návrhářku Terezu Vu, představila speciální kolekci spodního prádla

Tezera Švecová
24. Květen 2019

Celosvětově známé šumivé víno Prosecco Mionetto se v Česku nově propojilo se světem módy. Italská značka oblíbeného Prosecca se odráží v limitované kolekci spodního prádla přední české návrhářky Terezy Vu, kterou představila během módní přehlídky v Lounge baru Mánes v Praze. Ta se svěřila, že: "Práce pro značku Mionetto je pro mne zcela nová zkušenost a zároveň moc příjemná výzva. Spojení kvalitního italského pití s luxusním spodním prádlem mi dává smysl, navíc Prosecco miluju.“

V nové kolekci Terezy Vu s názvem Mionetto se objevuje rafinované, elegantní i sexy spodní prádlo tvořené hedvábím a krajkou. Barevně ladí s Proseccem, nese se totiž ve světlých tónech zlaté a smetanové. Celá kolekce kombinuje sety podprsenek s kalhotkami a noční košilkou. Celkem pět modelů představuje pět konkrétních lahví z širokého portfolia Prosecca Mionetto. „Jednotlivé lahve jsou symbolizovány úrovní exkluzivity daného modelu. Kolekce je konzistentní, aby vše perfektně ladilo, nicméně je možné v ní nalézt i dílčí nuance. Například model pro růžové Mionetto Rosé je doplněn o organžové minišatičky, pod kterými najdete světle růžové kalhotky. Modelem pro nejluxusnější Mionetto Cartizze je hedvábná košilka s krajkou,“ popisuje Tereza Vu. Noční košilku předvedla na mole modelka Eliška Bučková, které se samotná kolekce velmi líbí.

Marek Žižkovský, manažer značky Mionetto pro Českou republiku, kterou distribuuje společnost BOHEMIA SEKT, uvedl: „Propojit Mionetto s odvětvím módy bylo naším koncepčním cílem již delší dobu. Podle nás jdou totiž italské Prosecco a móda, která k Itálii bezesporu patří, spolu ruku v ruce. Máme proto obrovskou radost, že jsme společně s Terezou mohli vytvořit toto výjimečné spojení, jehož výsledkem je tak exkluzivní kolekce spodního prádla.“ Značka Mionetto u nás stoupá v oblibě, meziroční nárůst se uvádí více než 42 procent. "Prosecco je mezi lidmi vnímáno jako svěží, lehký nápoj, který je možné pít v podstatě kdykoliv,” komentuje nárůst prodeje Žižkovský.

Model č.1

Model č.1

Limitovanou kolekci Mionetto reprezentují lahve Mionetto Prosecco DOC Treviso Brut s tóny jablka a citrusů, Mionetto Cartizze s kombinací svůdných tónů jablek, hrušek, citrusů a glazovaných mandlí, Mionetto Rosé Extra Dry s tóny růžového grepu, malin, granátového jablka, černého rybízu a šípku, Mionetto Prosecco Prestige DOC Extra Dry s tóny jablka a citrusu a Mionetto Prosecco DOC Treviso Spago světle slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky a vůní po avokátovém květu.

Model č.2

Model č.2