Prožijte nespoutanou vášeň s novými, sexem nabitými knihami

Nakladatelství Synergie nabízí nové zajímavé tituly pro všechny milovníky rozkoše, sexu a jeho intenzívních prožitků a přináší publikace o polyamorii, otevřených vztazích, hledání svobody v sexu a lásce, provádí světem BDSM a perverze...

První kniha je již třetím rozšířeným vydáním autorek Dossie Easton a Janet W. Hardy. Nese název Etická coura a pojednává o polyamorii, otevřených vztazích a dalších svobodných projevech sexu a lásky. Pakliže máte chuť vybočit ze zajetých kolejí, rozhodně si udělejte čas a začtěte se do průvodce láskou, sexem a intimitou. Autorky v ní nabízejí techniky a dovednosti, které získaly na základě svých zkušeností se zvládnutím žárlivosti či emoční poctivosti. Tento průvodce vám nabídne veškeré možnosti, které otevřené vztahy mohou mít. Etická coura je povinnou četbou pro každého, kdo chce mít naplňující milostné vztahy - dokonce i ty monogamní! Pořídíte ji za doporučenou cenu 389 Kč.   

Ukázka z knihy Etická coura

Ukázka z knihy Etická coura

V poutech rozkoše je náš dnešní druhý tip na zajímavé čtení pro ty, kdo se v ložnici nudí. Kniha vám poskytne návod na perverzní praktiky, které vám okoření každodenní postelové hrátky. Nasaďte si pouta a připravte se na intenzívní sexuální prožitek. Pakliže se budete řídit radami uvedenými v knize, zpestříte si milostný život a dostanete se do neobyčejné sexuální extáze. Navíc si vylepšíte vztah s partnerem. "Knihu V poutech rozkoše jsem naplnila hromadou tipů, nástrojů a technik, které vám okoření sexuální život. Ten vás pak bude daleko více a déle naplňovat. Od vás očekávám, že se o vše podělíte s přáteli halasným zvoláním: "Tady je opravdická nálož sexu à la Padesát odstínů!" Autorka Jaiya shrnula své poznatky do 293 stran. Knihu zakoupíte za doporučenou cenu 349 Kč.