Pryč s nespavostí i s vyčerpáním, vsaďte na Déčko!

redakce
11. Březen 2019

Zamračených dnů jsme si tuto zimu užili až dost a každý z nás se již jistě těší na teplé slunečné dny. Nejen, že slunce nám zlepšuje náladu, zajišťuje také potřebnou denní dávku vitaminu D. Kde ho ale vzít v těchto pošmourných dnech? Než ho naše pokožka bude moct v létě načerpat sama, řešením může být NUTRILITE Vitamin D. Ten podpoří naše zdraví a navíc spolehlivě nahradí sílu sluníčka.

Jste unavenější než obvykle? Nemůžete spát? Často se vám mění nálada a přebývá smutek? Na vině může být právě nedostatek vitaminu D, který ale v přirozené formě obsahuje jen zlomek potravin. Vzpomeňte si třeba na rybí tuk, který jsme všichni povinně konzumovali jako děti.

Kdo nepozře rybí tuk, ten si oblíbí NUTRILITE Vitamin D, což je přírodní doplněk stravy, který se vyrábí z kultivovaných kvasinek. Pomůže vám udržet normální stav kostí a zubů, pomáhá proti přecitlivělosti a únavě a v neposlední řadě zajišťuje fungování imunitního systému. Neobsahuje umělá barviva, je bez příchuti a přidaných konzervačních látek. Balení NUTRILITE Vitamin D zakoupíte za 550 Kč.

Soutěž o 3 balení NUTRILITE Vitamin D

Soutěžte s námi o 3 balení doplňku stravy NUTRILITE Vitamin D

Soutěžní otázka: Kolik procent evropské populace trápí nedostatek vitaminu D?

a) 10

b) 40

c) 90

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 24.3.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.