Rekonstrukce Atria Flora je úspěšně u konce

Atrium Flora prošlo v uplynulých měsících úspěšnou rekonstrukcí. Na zákazníky tak nyní čekají novinky, které jim mohou zpříjemnit nákupy během předvánočního shonu.

Pražské obchodní centrum Atrium Flora strávilo poslední měsíce pod rouškou rekonstrukce. Chod obchodního centra však nebyl za celou dobu nijak narušen, a zákazníci si tak i přes probíhající úpravy mohli v klidu užívat své nákupy. Nyní je rekonstrukce úspěšně u konce a na návštěvníky Atria čeká spousta příjemných novinek.

Hlavním bodem rekonstrukce, který návštěvníci zaznamenají na první pohled, je nový Food Court. Určitě je zde potěší více míst k sezení a nový nábytek. Pokud se tak na Floru vypravíte i v nejvíce vytížené časy, těšte se, že si v klidu sednete a vychutnáte své oblíbené jídlo v nových prostorech. Nechybí ani zeleň v podobě více rostlin pro útulnější atmosféru.

V zadní části centra si můžete všimnout nových stropů. Dále nechybějí nové podhledy s novým LED osvětlením, které je energeticky úspornější. Oproti původnímu stavu je tak Atrium Flora schopné ušetřit až 42 % energie.

Přijďte se o novinkách přesvědčit do Atria Flora sami. Veškeré informace o obchodním centru naleznete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumFlora