Relax v přítomnosti mikrodrinku Waterdrop

redakce
04. Únor 2019

Už vás nebaví zima a tma v brzkých odpoledních hodinách? Cítíte se pod psa a tušíte, že se toto nepříznivé období podepisuje na vašem zdraví? Pak vyzkoušejte mikrodrink Waterdop, který vás nabije energií a zlepší náladu. Na výběr máte 6 variant chutí, novinkou je mangová příchuť Glow, plná vitamínů C, E a thiaminu. V nepříznivém počasí se hodí kapsle Relax s vitamíny B1, B7 a C. Výtažky z aceroly, arónie a ibišku vám zvednou náladu a naladí vás do pohody.

Watedrop nejen že nabízí zajímavé mikrodrinky, nově si též můžete obstarat některou z kvalitních designových lahví. Jejich obal navrhovala známá návrhářka Natali Ruden či ilustrátorka Marusha Belle. V nabídce jsou zajímavé motivy květin či plodů. Kvalitní borosilikátové sklo je opatřeno neoprenovým obalem, díky kterému vám mikrodrink nezteplá. 

Nová příchuť Glow

Nová příchuť Glow

Na vaše mikrodrinky si můžete zakoupit tzv. Emprovement box, ve kterých je budete mít pěkně pohromadě, na cesty pak jistě využijete bambusový carry kit. Skvělou zprávou je, že od února můžete mikrodrinky a další příslušenství nakoupit i na slovenském online shopu. Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě! 

Ochutnávkový set tvoří 6 variant chutí

Ochutnávkový set tvoří 6 variant chutí

Soutěž o 5 ochutnávkových setů

Soutěžte s námi o 5 ochutnávkových setů Mikrodrink Waterdop

Soutěžní otázka: Kdy vstoupila firma Waterdrop na český trh?

a) v červenci r. 2011

b) v listopadu r. 2015

c) v květnu r. 2018

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 17.2.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.

Ochutnávkový set tvoří 6 variant chutí

Ochutnávkový set tvoří 6 variant chutí