Replay představuje dvě nové vůně s podpisem tajemství REPLAY SIGNATURE

redakce
17. Prosinec 2018

Replay vytvořil, ve spolupráci s italským výrobcem parfémů Mavive, první flanker úspěšné linie vůní Signature, který nese ikonický styl značky. Italská módní značka Replay patří mezi špičku ve svém oboru, nejenom díky kvalitě materiálů a střihů, ale především díky originálnímu řešení svých produktů. 

Replay Signature Secret for women láká ženy, aby se ponořily do říše snů a nechaly se unášet do kouzelné zahrady vyobrazené na flakonu. Replay Signature Red Dragon for Men vyzívá silné a tajemné muže, což znázorňuje i rudý drak na obalu.

 

REPLAY Signature Secret for Women

REPLAY Signature Secret for Women je zrozena pro tajemnou, ale jemnou duši ženy. Vůně se otevírá energií a podmanivostí bergamotu, svěžími pomerančovými listy a hruškou. Srdce vůně zrcadlí ženskost silné a temperamentní divy prostřednictvím kytice z čerstvých, lehce pikantních frézií a omamného arabského jasmínu prozářená esencí pomerančových květů. Kontrastem ke svěžímu úvodu je hebce hřejivý základ vůně tvořený sametovými tóny kašmírového dřeva, krémovou vanilkou a bílým pižmem.

 

Složení:

Hlava: bergamot, petitgrain (éterický olej z větviček a listů pomerančovníku hořkého), hruška

Srdce:   frézie, jasmín, květ pomerančovníku

Základ: kašmírové dřevo, vanilka, bílé pižmo

Eau de Toilette 30 ml Replay Signature Secret for Women pořídíte za 590 Kč.

REPLAY Signature Red Dragon

REPLAY Signature Red Dragon je nadčasová a elegantní vůně pro moderního muže, který se nebojí odhalit svou duši, prokázat odvahu a energii. Sílu tzv. „REPLAY MAN“ symbolizuje ikonický orientální drak zdobící flakon. Flakon zdobí metalický stříbrný potisk loga REPLAY SIGNATURE.

Růžový pepř a kardamom rozehrávají pikantní a zářivou hru, v srdci se snoubí s jemnými tóny čaje a pelargonie a nakonec překvapí základem z bílých dřev a vetiveru. Výsledkem je nadčasová elegantní vůně pro odvážného a noblesního muže.

Složení:

Hlava: růžový pepř, kardamom

Srdce:   pelargonie, čaj

Základ: bílé dřevo, vetiver

Eau de Toilette 30 ml Replay Signature Red Dragon for Men se dá zakoupit za cenu 590 Kč.

 

Replay Signature Secret je k dostáná v síti drogerií DM, parfumerií FAnn a na nezávislém trhu.