Řešit i hřešit podle Metabolic Balance

Klára Kudrnáčová
09. Duben 2018

Zdravý životní styl a redukce váhy – sen a cíl tisíců lidí, kteří by se rádi cítili lépe. Zaručených metod a způsobů, jak vytouženého stavu dosáhnout, již každý z vás slyšel jistě nespočet, proč tedy věnovat pozornost jakémukoliv dalšímu? Zcela jistě proto, že žádný zaručený, obecně platný, recept neexistuje a každému bude vyhovovat něco jiného. Metoda Metabolic Balance je navíc unikátní právě v tomto ohledu, je totiž individualizovaná a pro každého zájemce šitá přímo na míru. Kuchařka od herečky a kuchařky Anny Kameníkové (dříve Linhartové) nabízí řadu receptů a nápadů právě pro zájemce o tuto metodu.

Metoda Metabolic Balance

Metoda je založená na podrobné analýze krve a celkového zdravotního stavu každého pacienta, podle kterých je následně vytvořen individuální jídelní plán, při jehož dodržování brzy pocítíte pozitivní změnu. Metabolic Balance si na rozdíl od mnohých jiných metod také bere v potaz, že člověk není dokonalý a odpouští tak lecjaký hříšek při jejím plnění, naopak, počítá s nimi. I díky tomuto realistickému přístupu vede často k úspěchu, tak jako v případě autorky, která se o metodu zajímá již přes dva roky.

Řešíš Hřešíš

Nově vydávaná kuchařka z pera Anny Kameníkové je plná hravých receptů ideálních pro Metabolic Balance. Recepty jsou vhodné i pro začátečníky a není na jejich realizaci potřeba drahých surovin. Kniha Řešíš Hřešíš zaujala i výživovou odbornici Magdalenu Mikulandovou, která jí popsala slovy: „Krásné nahlédnutí do vaření podle Metabolic Balance. Nejvíce zaujme nejen svými originálními a chutnými recepty, ale též rozumným pohledem na život Metabolica.“ Metoda Metabolic Balance rozhodně stojí za vaši pozornost a s touto knihou vám její plnění půjde snadno. Myslete na své tělo a vydejte se cestou Metabolic Balance!

Více na www.studioprozeny.cz/hubnuti-metabolic-balance/metabolic-balance