NEWS & ARTICLES

Resort Dolní Morava nabízí jedinečné zimní zážitky

Už 16. prosince se chystá velkolepé otevření sezóny s názvem Grand Opening, kde se na sedmi sjezdovkách o délce téměř deset kilometrů zahájí zimní radovánky. Špatného počasí se bát nemusíte. Díky nejmodernějšímu systému zasněžování se sněhu dočkáte za všech okolností. A pokud si chcete dopřát opravdu jedinečný lyžařský zážitek, vychutnejte si první stopu. Pro ty nedočkavé se ale již tento víkend otevřou první dvě sjezdovky! Od soboty 9. prosince si můžete užít oblíbenou sjezdovku Slamník a Sněžník B. Ceny skipasů jsou až do Grand Openingu mimosezónní.

A to zdaleka není jediný exkluzivní zážitek na Dolní Moravě! Legraci si užijete na adrenalinové Bobové dráze nebo při večerním sáňkování. Dech vám dozajista sebere i výhled ze Stezky v oblacích.

Můžete poznat z kabiny řidiče práci nejmodernější rolby na trhu. Rezervujte si hodinovou jízdu a nechte se unést silou jedenáctitunového stroje. Tento originální zážitek ocení malí i velcí milovníci techniky. Avšak i ti nejmenší se na Dolní Moravě nudit nebudou. Děti od 0 do 4 let se mohou naučit úplné lyžařské a snowboardové základy pod dohledem zkušených instruktorů v Baby ski parku. Vstupné do tohoto speciálního parku je zdarma. Starší děti se vyřádí v Dětském ski parku Amálka.

A pokud vás přemůžou zážitky, stačí se posunout jen o malý kousek dál do Wellness hotelu Vista, kde se můžete nechat rozmazlovat v sauně, na masážích, spa procedurách, kosmetice, ve fitness či na skvělém jídle. S animačním programe se zde zabaví i vaše děti.

Další tipy, kam vyrazit, jak si naplánovat svůj pobyt, informace o cenách a otevíracích dobách najdete na webu www.dolnimorava.cz.