Restaurace U Pinkasů láká k posezení nejen u vynikajícího plzeňského piva z tanku

redakce
05. Srpen 2019

Restaurace U Pinkasů nabízí čerstvou domácí kuchyni. Je členem Sdružení Nového Města pražského, které se snaží být u významných rozhodnutí politiků i úředníků na radnici tak, aby osud jednoho z nejvýznamnějších náměstí Čech byl kontinuální. A aby toto místo nebylo spojováno pouze s politickými demonstracemi. Naopak, aby bylo spojováno s jeho cílenou návštěvou. Ať už díky Národnímu muzeu, řadě divadel a obchodů, nebo právě kvůli zážitku z dobrého jídla.  

Restaurace U Pinkasů

Restaurace U Pinkasů

Tušil snad v dubnu roku 1843 Jakub Pinkas, že právě zakládá nejslavnější českou „hospodu“ s nejproslavenějším pivem? Místo, kde se budou tvořit dějiny tohoto národa? Stejně jako jsou Vltava nebo Hradčany neodmyslitelnou součástí Prahy, lze ryze českou lásku k dobrému pivu a útulným hospůdkám považovat za národní dědictví.

Jen pár kroků od Václavského náměstí naleznete typickou českou restauraci U Pinkasů, kde se poprvé v Praze začal čepovat Plzeňský Prazdroj, a to již v roce 1843. Špičkově ošetřené a tradičním způsobem čepované pivo z nerezových tanků nabízí restaurace ve třech podlažích s tím, že každý z těchto prostorů osloví hosty zcela jedinečnou a specifickou atmosférou.

A to je to, kvůli čemu sem lidé chodí rádi - vynikající Plzni, čepované tradičním způsobem, takzvané hladinky, poctivé české kuchyni, domácké atmosféře a příjemnému posezení. Milí hosté, na webových stránkách restaurace můžete sledovat aktuální dění U Pinkasů, zajímavosti o všem možném, dozvědět se více o chystaných i dříve proběhlých akcích - zkrátka být v obraze.

Soutěž o voucher na 5 plzeňských piv v restauraci U Pinkasů

Soutěžte s námi o 5 výborných plzní, které si vychutnáte v restauraci U Pinkasů.

Soutěžní otázka: Co nebo koho obsahuje logo Sdružení Nového města pražského?

a) lva

b) orlici

c) sv. Václava s koněm

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 18.8.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.