Restaurace U Zlaté Rybky, to je výborné jídlo a překrásné prostředí na dosah Berounky

Klára Kudrnáčová
09. Srpen 2018

Restaurace U Zlatý Rybky se nachází v Letech u Dobřichovic. Je velmi oblíbená, nejen díky krásnému umístění, ale také díky své kvalitní gastronomii. Kuchyni šéfuje Lukáš Soukup, který se specializuje na ryby. Své zkušenosti získal v působení v několika zahraničních michelinských restauracích.

Jak jsme již zmínili, U Zlatý Rybky nabízí pokrmy z ryb (jež kuchají několikrát denně) z vlastních sádek. Nabídnou Vám tu také vybraná jídla české klasiky i mezinárodní kuchyně. Důležitou roli kladou na zpracování kvalitních regionálních surovin.

Navštívit zde můžete také kurzy vaření, ty v dubnových termínech jsou ještě volné. Jejich tématem je příprava ryb a masa na grilu. Od prvního dubna je zde otevřena zahrádka s venkovním grilem.

Z jejich stálého menu naši redakci zaujal jako předkrm Uzený úhoř s pečeným bramborem a křepelčím vajíčkem. Polévky nabízí U Zlatý Rybky dvě – Rybí krém s kousky ryb a krutony, a Kuřecí vývar se zeleninou a domácími nudlemi. Výbornými pokrmy z ryb jsou Jeseter s dýňovým puree, opečeným bramborem a omáčkou z uzených ryb a Candát s houbovým kubou a glazurovanou zeleninou s kaštany.

Ideální sladkou tečkou je Čokoládový dortík s hruškou či Perníkový krém se švestkami v portském víně. Kromě toho na jídelním lístku najdete také vhodná jídla pro Vaše ratolesti. Výborné jídlo, krásné prostředí a příjemná obsluha – sečteno a podtrženo - tuto restauraci stojí za to navštívit.