Revoluce v boji proti vráskám! Vsaďte na vitamin C.

redakce
10. Červen 2019

Každá z nás sní o dokonale hladké pleti bez vrásek či jiných známek stárnutí. Vráskám však nezabráníme a dřív nebo později se objeví na každé tváři. Jejich vznik ovlivňují přibývající léta, stres, únava i nepříznivé vlivy okolí. Zvažujete-li návštěvu plastického chirurga či se invazivního zákroku obáváte, vyzkoušejte nejprve sílu přírody. Esence mládí se skrývá v kyselině hyaluronové a vitaminu C.

Pro každou pleť je nejdůležitější hydratace. Bez ní s přibývajícími roky dochází k úbytku kolagenu, pokožka ztrácí svoji plnost a pružnost, a zrychluje se tvorba mimických vrásek. Je tedy potřeba dodržovat pitný režim a o pokožku pravidelně pečovat a to mnohem dříve, než spatříme první vrásku.

Revoluční novinku v prevenci, ale i v boji proti stávajícím vráskám přináší intenzívní péče Artistry Intensive Skincare™. Díky exkluzivnímu složení okamžitě vyhlazuje mimické vrásky a účinně působí proti jejich dalšímu vzniku. Řada obsahuje vitamin C z třešně acerola a vysoce koncentrovanou kyselinu hyaluronovou s dvojím účinkem. Pleť díky této péči dostane zdravější a atraktivnější vzhled.

Před použitím si svoji péči Artistry Intensive Skincare™ sami namícháte, čímž docílíte naprosté čerstvosti a účinnosti. Nanášejte vždy 4-5 kapek tohoto koncentrovaného přípravku, 2x denně, ráno a večer. Vyzkoušejte tuto žhavou novinku a zabojujte proti vráskám za maloobchodní cenu 1 665 Kč!

 

Soutěž o Pokročilou péči s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou ARTISTRY INTENSIVE

Soutěžte s námi o Pokročilou péči s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™.

Soutěžní otázka: Kde především se pěstuje třešeň acerola, ze které se získává prášek obsahující vitamin C?

a) v Argentině

b) v Brazílii

c) v Peru

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 23.6.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.