Revoluce v čištění pleti s novým FOREO Luna Mini 3

redakce
07. Říjen 2019

Sezóna svetrů a dlouhých kabátů je tady a mnoho z nás se přestává omezovat v jídle. Vždyť jaro přijde až za dlouhých 6 měsíců, do té doby budeme zahaleni do teplého oblečení, které schová nějaké to kilo navíc. Pakliže ale nechcete přibrat a rozhodli jste se s nastupujícím podzimem začít cvičit, pak svoji pozornost nesměřujte pouze na postavu, ale také na váš obličej.

Po sportovním výkonu nestačí pokožku obličeje jen důkladně umýt vodou a usušit. Při sportu se hodně potíme a nečistoty na obličeji se usazují. Zatímco na tělo používáme různá mýdla a sprchové gely, naše pleť nám též poděkuje za pravidelnou péči. Švédská beauty technologická značka FOREO představuje největší inovaci v péči o pleť, díky které vám ukáže, jak by měla vypadat vaše after workout rutina pomocí nejmodernější technologie.

Luna Mini 3 byla vyvíjena čtyři roky a během několika minut se stala doslova největší událostí a inovací v historii FOREO a světa krásy. My jsme měly možnost vyzkoušet tuto novinku již nyní. Luna Mini 3 disponuje novým čistícím kartáčkem s hladkými silikonovými štětinkami. Dle vašich preferencí si vyberete barvu, která se vám líbí nebo rozzáří vaši koupelnu. Je velmi příjemná na dotek a padne do každé ruky. Oproti běžným čistícím kartáčkům má vyšší pořizovací cenu, ale určitě se vyplatí investovat. 

 

LUNA mini 3 je vylepšený masážní masážní stroj T-Sonic s dvanácti nastavitelnými intenzitami masáže a duálním čisticím povrchem pro plně přizpůsobitelný zážitek z péče o pleť. Navíc díky nové funkci v aplikaci FOREO s názvem "Find My LUNA" budete mít kartáček stále v dosahu. Funkci můžete využít, když hledáte kartáček po bytě/dome - zmáčknutím této funkce v aplikaci telefonu se LUNA rozbliká, rozpulzuje a snadno se hledá v dosahu.

 

 

S programem GLOW BOOST vám čištění pleti zabere jen 30 vteřin. Povrch kartáčku rychle schne a neporézní silikon zabraňuje hromadění bakterií. Tělo kartáčku je 100% voděodolné. Program GLOW BOOST můžete použít jako rychlou variantu čištění pleti po sportu. Nepatřím k osobám, které pravidelně navštěvují kosmetické salóny a tráví tam hodiny, a tak jsem byla na použití opravdu zvědavá. Používání mě začalo bavit a na pleti bylo brzy znát. Je teď zářivější, jemnější a čistší. Kartáček navíc nejen pleť vyčistí, ale také ji příjemně namasíruje. K manuálnímu čištění se už rozhodně nevrátím. 

 

Nově je Luna Mini 3 exkluzivně k zakoupení v parfumeriích Douglas. Značka Foreo se zaměřila na několik zajímavých témat, například na Výzkum FOREO, zaměřený na business of beauty a fakt, že 65 % lidí věří, že atraktivita vzhledu pomáhá v kariéře. Když vypadáte dobře, budete se dobře cítit. 

FOREO představuje i podzimní beauty essentials s tipy pro krásnou pleť na podzim. Jak pleť hydratovat a dostat ji po létě "do normálu". Tu správnou péči si můžete dopřát s maskou FOREO UFO, jenž propojuje profesionální korejskou péči o pleť a nejmodernější švédskou technologii.