Revoluční inovaci v přípravě smoothie představuje Tefal FreshBoost!

redakce
07. Květen 2019

Značka Tefal neustále hledá vylepšení, která uživatelům přinesou více komfortu. Mezi nejžhavější novinky patří smoothie mixér Tefal Freshboost (BL181), který jsme testovali v naší redakci. Mixér má integrované vakuové mixování a díky technologii Nutrikeep™, která z mixovací nádoby odsává vzduch, zůstanou v ovocných i zeleninových nápojích veškeré vitamíny. Suroviny neoxidují a díky této technologii si zachovávají až 3x více antioxidačních účinků. Pro ještě větší pohodlí disponuje mixér 4 funkcemi - mixér, vakuum, vakuový mixér, drtič ledu.

Hned po rozbalení přístroje nás příjemně překvapily 2 láhve, které mají navíc dost velký objem (600 ml), takže zdravou svačinku na cesty nepřipravíte jen pro sebe, ale také partnerovi či dětem. Smoothie mixér FreshBoost disponuje výkonem 800W, takže si perfektně poradí i s ledem. Nemusíte tedy mixovat pouze ovoce a zeleninu, ale přístroj zvládne připravit i sorbet či zmrzlinu.  

My jsme si zkusili umixovat jablka s banánem a velmi příjemně nás překvapilo, že nápoj následně neztratil svoji přirozenou barvu - nezhnědl. Za 1 hodnotíme též jeho strukturu. Po rozmixování potravin v jiných výrobnících smoothie zůstane dužnina u dna, zatímco nahoře je tekutina průhledná. Ovšem struktura nápoje připraveného v mixéru FreshBoost zůstala kompaktní a nápoj zbytečně nepěnil. 

Malinová zmrzlina

Malinová zmrzlina

Ve smoothie mixéru FreshBoost od společnosti Tefal si také jednoduše připravíte alkoholický či nealkoholický drink, zmrzlinu či sorbet, hodí se tedy jak do domácnosti, když chcete den začít zdravě a následně pokračovat zdravou svačinou, tak například na zahradní párty a dětské oslavy. Navíc Tefal poskytuje 10letou záruku na opravu výrobku. Nás tento přístroj naprosto zaujal, negativně hodnotíme pouze jeho vyšší cenu oproti jiným smoothie výrobníkům. Smoothie mixér FreshBoost zakoupíte za doporučenou cenu 3 499 Kč.

Třešňové smoothie

Třešňové smoothie