NEWS & ARTICLES

Revoluční omlazení pleti na klinice YES VISAGE

Trápí vás vrásky kolem úst a kolem nosu? Máte problémy s povadlými očními víčky či s chrápáním? Dostalo vaše tělo během těhotenství a porodu zabrat? Zbavte se nevzhledných strií na bříšku a dopřejte vašim intimním partiím kompletní omlazení. To vše a mnohem více zvládne vyřešit nejmodernější laser SP DYNAMIS PRO značky FOTONA.

Nový laser SP DYNAMIS PRO značky FOTONA VYPNE povadlá oční víčka! Okamžitě po ošetření je viditelný efekt vypnutí očních víček. Jde o neinvazivní šetrnější alternativu plastiky víček, pouze však u klientů bez tukových prolapsů. ZATOČÍ s akné! Zbaví pokožku zarudnutí a zánětu a zároveň zmenšuje mazové žlázky. Poradí si i s jizvičkami po akné a po neštovicích nebo jiných zraněních. ZBAVÍ vás nechtěných chloupků! Spolehlivě odstraňuje chloupky, na které běžné typy laserů a IPL nestačí. Novinkou je, že skvěle funguje i u tmavších fototypů či na opálené pokožce. Působí přímo na vlasovou cibulku, kde tepelně zničí zárodečnou tkáň, ze které již znovu chloupek nevyroste. ODSTRANÍ žilky, mateřská znaménka, jizvy, rozšířené póry, pigmentaci, strie, bradavice a plísně na kůži i nehtech.

Zcela jedinečnou patentovanou novinkou je 4D ošetření pleti s velmi výrazným liftingovým efektem. Pleť v obličeji je vůbec poprvé ošetřena jak z vnější strany, tak z vnitřní části úst. Proto je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek. Omlazení pleti za pomoci dvou špičkových laseru probíhá ve čtyřech krocích. Erbiový laser ošetří sliznice zevnitř úst na tváři. Ve druhém kroku dojde k prohřátí ošetření pokožky, odstraní se nerovnosti a zpevní se pleť. Ve třetím kroku Neodymový laser prohřeje do hloubky místa hlavních obličejových svalů. Dokáže totiž jako jediný z laserů pronikat nejhlouběji a stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky. Hned po ošetření je jasně viditelný liftingový efekt. Poslední krok zahrnuje peeling, který projasňuje, vyhlazuje a barevně sjednocuje povrch pokožky. Výsledkem je pevnější , jasnější a pružnější pleť.