Rozjasněte svůj domov s novou jarní kolekcí od Hermès

Jaro. Je symbolem něčeho nového, svěžího, plného života. Kouty zanesené pavučinami je potřeba vymést a okna otevřít dokořán, až se budou záclony nadouvat. Jarním úklidem lze dosáhnout nejen poklizení domácnosti, ale také reorganizaci vlastního myšlení. Rozproudit nápady, roztančit své tělo, provonět byt novotami.

Nezapomínejte ale, že váš byt nedosáhne nové úrovně ve chvíli, kdy umyjete okna a vyperete závěsy, ale teprve až tehdy, kdy dáte průchod svému kreativnímu já. Zkuste sundat veškeré sošky, suvenýry a další lapače prachu, které máte roky na poličkách a nahradit je něčím jiným. Něčím barevnějším, oslnivějším, výraznějším, něčím, co upoutá pozornost a všem ukáže, že se probudilo nejen vaše já, ale také vaše domácnost.
 

Jak roztančit celý dům

Proměnit domov, aby jeho ošumělý, okoukaný interiér neupadl v zapomnění, není zase tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Alespoň tedy s luxusní kolekcí od francouzské společnosti Hermès. Celkovou rekonstrukci domu nechte být a zaměřte se na nalezení feng-šuej v drobnostech.

Sedací soupravu poposuňte o metr doprava, knihy v knihovně seřaďte podle barev, kupte si nový potah na křeslo, na stůl dejte jiný ubrus, pořiďte si excentrickou barevnou vázu, na jednu stěnu v kuchyni lípněte zajímavou tapetu. Proměna domova je velmi jednoduchá. Mezi zajímavé doplňky domácnosti od společnosti Hermès Paris, které rozproudí tu správnou energii, patří například:

Vázy – žádný jiný doplněk neevokuje více vůni a poselství jara. Výrazné porcelánové vázy, které volají po naplnění květinami, dodají vašemu domu atmosféru rozkvetlé louky.

Mísy – ať už jsou naplněné ovocem, květinami, kamínky nebo jinými drobnostmi, vždycky upoutají pozornost. A mlsouni je mohou naplnit bonbony!
 

Rámečky – dát vzpomínkám nový zajímavý kabát nikdy nebylo snadnější. Projasněte okamžiky, které máte tolik rádi a vystavte je na viditelné místo, ať je mohou obdivovat všichni.

Tapety – nemusíte hned tapetovat celý dům, ale pozměnit jednu stěnu támhle či přidat jeden dva pruhy semhle dodá vašemu domovu nový šmrnc.

Dalšími jedinečnými tipy pro váš domov od Hermès Paris se inspirujte pod odkazem níže.