Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam – užitečný společník na doma i na cesty

Jsou činnosti, které nemá v oblibě vůbec nikdo. Jednou z těch typických, je potom žehlení. A pokud je navíc třeba daný kus oblečení vyžehlit narychlo, neboť jste ho právě vytáhli ze skříně pomačkaný, nejedna z nás propadá kombinaci vzteku a zoufalství. Naštěstí ale existují prostředky, díky kterým lze i takovéto situace zvládnout snadno, rychle a s grácií. Jedním z nich je i ruční napařovač Tefal Access Steam. Co nabízí a jak si ve svém oboru stojí?

Oblečení jako nové

Kolikrát se nám stalo, že to senzační tričko, které by se pro dnešní den tak skvěle hodilo, je zmačkané a potřebuje „přežehlit“? Kolikrát přišel manžel na poslední chvíli s tím, že nutně potřebuje uvést svoji košili do použitelného stavu? Řešení této situace standardní cestou znamená vytahování žehlícího prkna, oživení napařovací žehličky a následný boj s každým záhybem a faldem. Tefal Access Steam nabízí výrazně pohodlnější způsob, jak docílit toho, aby oblečení vypadalo co nejdříve jako nové.

Síla páry

S ručním napařovačem je život jednodušší, stačí danou část oděvu zavěsit na ramínko a během několika minut je oblečení bez záhybů, alespoň to výrobce slibuje. Jak tedy dopadl skutečný test a jak si Tefal Access Steam poradil se záludnostmi manželových košil a dalšího oblečení, které domácnost poskytla? Nutno přiznat, že velmi dobře. Prakticky žádné záhyby, faldy či volány neodolaly síle páry a oblečení skutečně vypadalo skvěle. Velkým plusem je i fakt, že kromě vzhledu se pára pozitivně podepsala na celkovém pocitu z oblečení, které je svěží, zbavené všech pachů a díky páře navíc i vydezinfikované. Napařovač dobře zvládne oblečení ze silnější látky, ať již se jednalo o manželův oblek, kabát nebo silnou sukni, výsledek byl opět perfektní.

Tento ruční napařovač bych rozhodně doporučila nám všem, kdo se často potýkáme s nutností rychle osvěžit ten či onen kus oblečení. Díky jeho kompaktní velikosti a snadnému použití jej navíc můžete manželovi přibalit i do kufru na služební cestu. Tefal Access Steam je užitečný pomocník pro každou domácnost!