Růžové tajemství od Mcely Bouquet si vás podmaní

Denisa Tatíčková
06. Červenec 2020

Růže je snad odjakživa považována za skvostnou, leč trochu trnitou královnu květin. Tradiční rudou růží muži ženám vyznávali lásku, modrou slibovali věrnost, bílou mluvili o nevinnosti a růžovou vzdávali ženě obdiv a přiznávali své sympatie.

Růže především ve své růžové podobě je typickým symbolem něhy, krásy a svěžesti, přičemž se pojí především s ženami jako takovými. Pro všechny své vlastnosti nalezla růže výsadní postavení i v kosmetice Mcely Bouquet, jež má díky ní omlazující, afrodiziakální a antidepresivní účinky. Společně s dalšími květinami a bylinkami, jako je heřmánek, měsíček, levandule, řebříček či mateřídouška tak vzniká přírodní účinná kosmetika, která je určena především jemné ženské pleti.

V horkých letních dnech zajistí výjimečnou péči o vaši pleť Rose Conditioning Mist, tedy vysoce ceněná růžová voda. Nejenom, že umí osvěžit a pleť hydratovat, ale také ji umí zbavit nečistot, kterým je vaše pleť celý den vystavena. Růžová voda je exkluzivním výrobkem, který přitom ale vzniká jako vedlejší produkt při výrobě růžového esenciálního oleje z růží, v tomto případě z konkrétního druhu bulharské růže otto. Vzhledem k tomu, že na vyrobení jednoho litru esenciálního oleje růže je zapotřebí čtyř tun okvětních plátků této květiny, jedná se vskutku o exkluzivní péči.

Růže je obsažena ve většině produktů kosmetiky Mcely Bouquet. Kromě růžové vody své pleti můžete dopřát například i omlazující sérum z růží, které umí pleť hluboce regenerovat a redukovat tak vrásky. Umí zvrátit známky předčasného stárnutí, napravit poškozenou pleť od slunečních paprsků a rovněž má pozitivní účinky na psychiku. Vaše tvář bude detoxikovaná a provoněná nejen růžemi, ale i myrhou, jež je v tomto séru rovněž obsažena.

Pro perfektní a úplné omlazení těla i duše potom můžete absolvovat hodinu a půl dlouhý rituál nazvaný „Růže je růže“.  Budete se cítit krásně, přirozeně a především něžně a žensky.