Rychlovarná konvice Tefal Majestuo. Tefal uvádí na trh rychlovarnou konvici s nádechem luxusu

Značka Tefal, světový lídr v oblasti kuchyňských spotřebičů, uvádí na trh prémiovou rychlovarnou konvici Majestuo. Konvička na první pohled zaujme svým luxusním designem, zároveň však v sobě snoubí nejmodernější technologické trendy. Je stvořena k tomu, aby splnila ty nejnáročnější očekávání.

Konvice Majestuo (KI883D10) se může pochlubit devíti nastaveními teploty v rozmezí od 40 do 100 stupňů Celsia, je proto ideální pro přípravu dětské stravy a rozmanitých čajů. Má objem 1,5 litru a dvoustěnnou konstrukci, díky které je vždy bezpečná na dotyk a udrží teplotu po dobu až 30 minut.

Konvice má neotřelý design se speciální povrchovou úpravou proti otiskům prstů, která udržuje čistý vzhled. Nápadný je velký dotykový displej, který je snadno čitelný a vyznačuje se především lehkosti ovládání. Víko má asistované otevírání pro zjednodušení manipulace při napouštění vody.

Jednou z klíčových vlastností konvice Tefal je její schopnost vařit různé druhy čaje při jejich ideální teplotě. Konvice má možnost nastavení teploty pro zelený čaj na 70 stupňů Celsia, černý čaj na 80 stupňů Celsia a bylinkový čaj na 90 stupňů Celsia. Velkou výhodou je také možnost nastavit nižší teplotu, která se primárně používá pro přípravu dětských pokrmů.

Značka Tefal se zavázala snižovat množství odpadu opravováním svých výrobků po dobu více než 15 let a tato konvice není výjimkou. Je navržena tak, aby se dala jednoduše opravit a náhradní díly byly snadno dostupné. Polovina skladu společnosti Tefal je určena pro skladování náhradních dílů pro výrobky, které se již nevyrábějí, a zajišťují tak okamžitou dostupnost opravy. S rychlovarnou konvicí Tefal Majestuo si můžete vychutnat své oblíbené nápoje s vědomím toho, že používáte produkt, který je šetrný k životnímu prostředí a je vyroben tak, aby dlouho vydržel.

Doporučená promo cena je 3 999 korun.

www.tefal.cz